SPORT

SPORT

Skawa Wadowice poinformowała o śmierci swojego byłego zawodnika i wielkiego przyjaciela klubu.

To już taka tradycja, że w kolejnych latach "urodzin" I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach przygotowuje specjalny maraton pływacki. W tym roku, nieco z poślizgiem spowodowanym zamkniętymi basenami w czasie epidemii.

środa, 16 czerwiec 2021 13:00
Opublikowany w: SPORT

W Grodzisku Mazowieckim rozegrano coroczny ogólnopolski turniej tenisa stołowego Pingla Cup. Najlepsza okazała się reprezentantka Skawy Wadowice Zuzanna Piekarczyk.

Lokalne kluby piłki nożnej rozpoczynają nabory nowych zawodników. Zaskawianka i Filkówka podają szczegóły.

Już wiadomo, kiedy otwiera się basen pod chmurką w Andrychowie. Zaraz po otwarciu zostanie jednak zamknięty na jeden dzień.

Swoją strefę kibica ma Andrychów. Tutaj wielki telebim ustawiono na murawie boiska miejskiego. Niezwykła strefa jest także w Energylandii, a w poniedziałek pierwszy mecz Polaków.

Wadowice i stowarzyszenie ALPS Wadowice organizują Turniej w plażówkę o Puchar Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego. Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych, w czwartek i piątek (24-25.06) na wadowickich bulwarach i otworzy nam Wianki nad Skawą.

Grać w gry "na legalu" w szkole? To możliwe, trzeba tylko brać udział w zajęciach dodatkowych organizacyjnych w szkole ZDZ Wadowice. Szkoła organizuje teraz pierwszy turniej e-sportowy, nie tylko dla swoich uczniów.

Jeśli przejeżdżaliście w weekend przez Wadowice, to zapewne niektórym w oczy rzucały się aura z numerami bocznymi i napisem "Rajd Koguta". Otóż dzięki uczestnikom rajdu udało się zebrać ponad pół miliona na cele charytatywne.

W meczu finałowym w Środzie Wielkopolskiej reprezentantki Wisy Brzeźnica stanęły naprzeciw dziewcząt w warszawskiego klubu. W finale nie padła bramka, zwycięstwo rozstrzygnęły rzuty karne. Wisła Brzeźnica wywalczyła wicemistrzostwo i jest to bardzo duży sukces działającego od 2018 roku klubu.


TOP WIEŚCI //

live2