Stryszów

Chcą przywrócić pamięć o starożytnym szlaku pielgrzymkowo - turystycznym wiodącym przez 7 krajów Europy. Część przechodzi przez powiat wadowicki. Pierwsze rozmowy już trwają. Ostatnio odbyły się w Stryszowie.

Kategoria: KULTURA

W Stryszowie poinformowano, że lista chętnych na pierwszą turę sprzedaży "tańszego węgla" została już zamknięta. Wszystko przez "ograniczone możliwości" ogólnopolskiego sprzedawcy.

Kategoria: PIENIĄDZE

To po prostu musiało się tam wydarzyć. Klub Seniora w Stryszowie stanął na wysokości zadania i...

Kategoria: SPORT

Dwie ważne nagrody dla ludzi z powiatu wadowickiego kultywujących tradycję i promujących historię regionu. Małopolska nie miała wątpliwości, że nagrody powinny trafić właśnie tutaj.

Kategoria: KULTURA

Na stronach niektórych gmin oraz Starostwa Powiatowego w Wadowicach publikowane są namiary na firmy zajmujące się zimowym utrzymaniem dróg. Chyba warto zapoznać się z tymi danymi. Pierwsze oblodzenia na horyzoncie.

Kategoria: WYDARZENIA

Dobre wieści ze Stryszowa. Urząd już dystrybuuje "tani" węgiel. Osoby, które zgłosiły się wcześniej do gminy mogą przyjechać po pierwszą partię.

Kategoria: PIENIĄDZE

Wójt gminy Stryszów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie zapraszają na spotkanie pt. „Stop Hejt- Bezpieczeństwo w sieci" .

Kategoria: WYDARZENIA

Ważne informacje dotyczące "tańszego" węgla w Stryszowie. Lepiej nie przeoczyć okazji.

Kategoria: PIENIĄDZE

Straciła aż 30 tysięcy złotych. 90-letnia kobieta dała się nabrać fałszywemu pracownikowi ZUS-u. Policja prowadzi dochodzenie, a gmina ostrzega przed podstępnymi oszustami.

Kategoria: WYDARZENIA

Stryszów będzie miał swoją Młodzieżową Radę Gminy. Wkrótce planowane są wybory. Kto może wziąć udział?

Kategoria: POLITYKA

Uwaga! Ważna informacja, dla osób, które chciałyby pozyskać środku z funduszy Unii Europejskiej. W Stryszowie będzie specjalne spotkanie.

Kategoria: PIENIĄDZE

Pan Władysław uniknął zderzenia z innym autem tylko dlatego, że nie jechał zbyt szybko. Zdarzenie nagrała jego kamera samochodowa.

Kategoria: WYDARZENIA

Oszuści, którzy podają się za współpracowników gminy, krążą po Stryszowie i naciągają mieszkańców na niepotrzebne wydatki związane z wnioskami węglowymi.

Kategoria: WYDARZENIA

Już wiadomo, dlaczego w niektórych szkołach w gminie Andrychów nie zakupiono wszystkich podręczników. Okazuje się, że tutaj rządowa dotacja przyszła w ratach.

Kategoria: WYDARZENIA

Prawdziwa perełka wśród lokalnych kapliczek doczeka się renowacji. Znalazły się pieniądze na odnowę kaplicy świętego Jana w Stroniu.

Kategoria: KULTURA
Page 1 of 56

TOP WIEŚCI //