Mucharz

Displaying items by tag: Mucharz

Mieszkańcy przysiółka Jamnik w Jaszczurowej praktycznie odcięci od świata. Zasypują skrzynkę portalu Wadowice24.pl zdjęciami i prośbami o interwencję. Jak mówią, nie ma komu odśnieżyć drogi.

Published in PIENIĄDZE

Irena Małysa będzie w środę gościem Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu. Autorka kryminałów spotka się z czytelnikami i opowie, jak powstają jej powieści, podzieli się też inspiracjami.

Published in KULTURA

Mieszkańcy dziwią się wymianie nawierzchni drogi krajowej w Mucharzu. Twierdzą, że to marnowanie pieniędzy. Co na to Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad?

Published in PIENIĄDZE

Pochodzący z Jaszczurowej 21-latek od lat szlifuje swoje umiejętności wokalne. Właśnie opublikował swój pierwszy teledysk do autorskiego utworu. Poznajcie Dominika Radwana.

Published in KULTURA

Policja nie prowadzi statystyk dotyczących pokazów nocnych driftów, które odbywają się na drogach powiatu wadowickiego. Za każdym razem jednak interweniują. Funkcjonariusze mają pewne dane dotyczące ścigających się "gratów".

Published in WYDARZENIA

Rząd przed wyborami podał zasady konkursu promującego frekwencję w wyborach w gminach do 20 tys. mieszkańców. Czy w powiecie wadowickim są jakieś gminy, które mogą liczyć na milion?

Published in PIENIĄDZE

Bitwa o gości to nowy format programu rozrywkowego telewizji TVN. Polega mniej więcej na tym, że właściciele pensjonatów, zajazdów itp.,  spędza dobę u konkurenta i płacą za pobyt tyle ile uznają za stosowne. W najbliższym odcinku przedstawiciele z powiatu wadowickiego.

Published in WYDARZENIA

Kot chciał zagłosować w Ryczowie, ale go nie wpuścili [na zdjęciu]. W gminie Spytkowice bardzo słaba frekwencja, ale ten wynik nie był najgorszy w powiecie wadowickim. Trzeba jednak dodać, że w porównaniu z poprzednimi wyborami, obecne dane i tak robią wrażenie.

Published in POLITYKA

Dobiega końca tegoroczny sezon nad Jeziorem Mucharskim. Miejsca wypoczynkowe zamykają już swoją działalności. W przystani Leniówka piątek jest ostatnim dniem, gdy można skorzystać z atrakcji.

Published in WYDARZENIA

Nad Jeziorem Mucharskim szykuje się wielka impreza na zakończenie lata. Oby tylko pogoda dopisała.

Published in WYDARZENIA

Do powiatu wadowickiego trafi ponad 4 mln zł na małe remonty dróg. To efekt dodatkowego naboru wniosków w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Published in PIENIĄDZE
poniedziałek, 28 sierpień 2023 10:04

Już 16 ofiar utonięć w województwie tego lata

Dwie osoby utonęły w niedzielę na krakowskich kąpieliskach - 55-latek w Przylasku Rusieckim i 36-latek na Zakrzówku. Łącznie w tegorocznym sezonie letnim w województwie małopolskim w takich miejscach życie straciło 16 osób.

Published in WYDARZENIA

Na Jeziorze Mucharskim zakończyła się po dwóch dniach akcja poszukiwawcza 70-letniego mężczyzny - poinformował we wtorek Krzysztof Cieciak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Wadowicach. Ciało mężczyzny zostało wydobyte z dna jeziora.

Published in WYDARZENIA
poniedziałek, 21 sierpień 2023 15:03

Na Jeziorze Mucharskim wciąż trwają poszukiwania seniora

W poniedziałek strażacy wznowili poszukiwania 70-latka, który w niedzielę wypłynął pontonem na Jezioro Mucharskie i ślad po nim zaginął. Służby zaalarmowała rodzina seniora.

Published in WYDARZENIA

Po północy zakończono poszukiwania zaginionego na Jeziorze Mucharskim mężczyzny. Akcja ma być wznowiona w poniedziałek.

Published in WYDARZENIA
Page 1 of 56

TOP WIEŚCI //