Wadowice

Śnieg zapowiadany w naszym regionie od kilku dni ociąga się z przybyciem. Wszystko przez to, że ciągle mało wilgoci w powietrzu. Najbliższe prognozy pogody pokazują, że wszystko powinno się zmienić.

Kategoria: WYDARZENIA

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza dzieci i rodziców do udziału w przedświątecznej, rodzinnej zabawie w formie kalendarza adwentowego!

Kategoria: KULTURA

STARA MYDLARNIA w Wadowicach otwiera się dla Was „na nowo" pod adresem Wadowice ul. LWOWSKA 8!!!

Kategoria: POLECAMY

Nie ma żadnych planów wprowadzania jakichkolwiek ograniczeń w szkole. Nauka nadal będzie odbywać się stacjonarnie - zapowiedział w piątek minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

Kategoria: POLITYKA

Wadowiccy policjanci zatrzymali kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym i kierował pojazdem pomimo sądowego zakazu.

Kategoria: WYDARZENIA

Bóle stawów i problemy ortopedyczne to w dzisiejszych czasach codzienność wielu osób. Do różnego rodzaju urazów i schorzeń ortopedycznych może dojść zarówno w wyniku uprawiania sportu, jak i z powodu siedzącego trybu życia. Warto, więc wiedzieć, kim jest lekarz ortopeda i z jakimi problemami możemy się do niego zgłosić.

Kategoria: POLECAMY

Wiele przedsiębiorstw, nie tylko budowlanych do swojej działalności potrzebuje szeregu maszyn i urządzeń, które pozwolą na kompleksowe i profesjonalne świadczenie usług oraz ponoszenie niskich kosztów. Posiadanie maszyn to również ogromny krok w kierunku rozwoju przedsiębiorstwa.

Kategoria: POLECAMY

Po tym jak z ulicy Sadowej w Wadowicach ktoś ukradł dziesięć studzienek kanalizacyjnych, podobne zdarzenie miało miejsce na ulicach Nikliborca i Nowobilskich.

Kategoria: WYDARZENIA
piątek, 26 listopad 2021 11:17

Włącznik szklany dotykowy

Włączniki szklane to innowacyjne rozwiązanie, pożądane przez zwolenników nowoczesnych i ciekawych wnętrz. Szklane włączniki dopasują się do różnych stylizacji, a także będą praktyczne w użytkowaniu. Dotykowe włączniki szklane zaskakują tym, że świetnie prezentują się we wszystkich pomieszczeniach, bez względu na to, kto będzie z nich korzystał.

Kategoria: POLECAMY
piątek, 26 listopad 2021 11:14

Wypożyczenie podnośnika koszowego Warszawa

Nowoczesny i sprawny podnośnik to fundament bezpiecznej pracy w takich warunkach. Jednak stabilność i wytrzymałość to nie wszystko. Do swobodnej pracy jest także niezbędny inteligentny sprzęt, który pozwoli dotrzeć w odpowiednie miejsce bez konieczności wychylania się podczas pracy. Taki podnośnik okazuje się być drogi, dlatego wiele osób decyduje się na jego wynajem.

Kategoria: POLECAMY

Są niezbędne w każdym salonie fryzjerskim czy barberskim, a także bardzo przydatne w domu. O czym mowa? To profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów!

Kategoria: POLECAMY
piątek, 26 listopad 2021 11:01

Olejki w pielęgnacji włosów

Stosujesz odżywki, nakładasz maski, ale efekt cię nie zadowala? Dodaj do pielęgnacji swoich włosów drogocenne olejki, by wydobyć z nich całe piękno i ukoić często podrażnioną skórę głowy. Dlaczego olejek to dobry pomysł? Przeczytaj ten artykuł, a się dowiesz.

Kategoria: POLECAMY

Smutna statystyka. W czwartek z chorobą Covid-19 zmarły w wadowickim trzy osoby, dane z piątku wskazują na kolejne dwa zgony. Jednocześnie dzienna liczba infekcji w ostatnich dniach Wzrosła do około stu.

Kategoria: WYDARZENIA

Ceny prądu ciągle rosną, a małopolskie gospodarstwa domowe są w krajowej czołówce gospodarstw zużywających najwięcej energii elektrycznej. GUS mówi, co możemy zrobić, by trochę zaoszczędzić.

Kategoria: PIENIĄDZE
piątek, 26 listopad 2021 10:21

5 sposobów na ból kręgosłupa

Kręgosłup to Twój przyjaciel, nie musi boleć ! Pamiętaj! Zdrowy kręgosłup nie boli! Co robić kiedy jednak odczuwamy dolegliwości bólowe?

Kategoria: POLECAMY
Page 1 of 822

TOP WIEŚCI //

live2