Wadowice

Zamknęli drogę, bo kręcone były sceny do filmu. Jakiego? Na pewno nie do Wilkołaka, który powstawał w tym czasie w Bulowicach. Owiany tajemnicą film, to prawdopodobnie produkcja lubiącego prowokację reżysera. Jakiego?

Kategoria: KULTURA

Fundacja „Promyczek" oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wadowicach zapraszają na konferencję naukową pod nazwą "Trudne dzieci".

Kategoria: WYDARZENIA

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w wybrane dni, na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawnej Actio z oddziałami w Wadowicach i Oświęcimiu oraz siedzibą główną w Krakowie. Uwaga! Zmiana adresu w Wadowicach!

Kategoria: POLECAMY

Już prawie dwa tysiące Ukraińców, Mołdawian, Rosjan i Białorusinów pracuje legalnie w powiecie wadowickim – wynika z danych Powiatowego Urzędu Pracy w Wadowicach. Ale będzie ich jeszcze więcej, bo rąk do pracy wciąż brakuje.

Kategoria: PIENIĄDZE
poniedziałek, 25 wrzesień 2017 16:02

ADAMEX spełnia marzenia…– pojechali do Włoch

Odbyliśmy wycieczkę życia!... Było wspaniale. Pogoda cudowna. Zobaczyliśmy tyle wspaniałych miejsc, o których mogliśmy tylko pomarzyć! – podkreśla pan Wiesław Żmija ze Stanisławia Górnego, laureat głównej nagrody XI edycji konkursu dla stałych Klientów firmy ADAMEX „Wspólnie świętujemy JUBILEUSZ".

Kategoria: POLECAMY

Pracownicy restauracji w żaden sposób nie przyczynili się do wyrzucenia bezdomnego ze Starego Browaru - wynika odpowiedzi KFC dla posła z Wadowic Józefa Brynkusa.

Kategoria: POLITYKA

Na początku pisała tylko do szuflady, była to jej ucieczka od problemów i smutków. W 2015r. po raz pierwszy odważyła się na publikację swoich tekstów, które okazały się wielkim sukcesem. O kim mowa? Z pisarką z Wadowic rozmawiała tegoroczna maturzystka Anna Brusik.

Kategoria: MAGAZYN
poniedziałek, 25 wrzesień 2017 10:37

Jesienne nowości w Perła Day Spa Wadowice!

Jesień to najlepszy czas na wykonywanie zabiegów. Warto więc poddać się zabiegom regenerującym skórę po lecie. Na skutek działania słońca, wiatru czy słonej wody skóra jest podrażniona, wysuszona i często pojawiają się przebarwienia.

Kategoria: POLECAMY

Sytuacja pogodowa uspokoiła się na tyle, że można śmiało powiedzieć - powodzi u nas nie będzie. Pogotowia alarmowe ogłoszone są oczywiście w całej okolicy, także powiecie wadowickim. Sytuacja jednak nie powinna się już pogarszać.

Kategoria: WYDARZENIA

Nie wiadomo jak długo tu przebywał, ani jak się tu znalazł. Pies uwięziony był na przęśle mostu kolejowego w Wadowicach. Podniesiona w rzece woda zagrażała jego życiu. Strażacy ruszyli na pomoc.

Kategoria: WYDARZENIA

Padający ciągle deszcz pokrzyżował plany w rozgrywkach lokalnych lig. Władze OZPN odwołały większość meczów zaplanowanych na sobotę i niedzielę w naszym regionie. Kluby i związek piłkarski nie chcą ryzykować zdrowia piłkarzy.

Kategoria: SPORT

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ w Krakowie rozstrzygnął w piątek (22.09) konkurs uzupełniający na realizację świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Małopolsce od 1 października tego roku. Są zmiany w powiecie wadowickim.

Kategoria: PIENIĄDZE

Coś naprawdę niedobrego i niepokojącego dzieje się z burmistrzem Klinowskim. W piątek ogłosił w Wadowicach akcję #DzieńBezSamochodu i chwali się, że przy tej okazji zamknął parking pod urzędem robiąc tutaj ogródek z ławkami z palet. Zapomniał, że wcześniej zapraszał na ten dzień na konsultacje społeczne w sprawie zieleni miejskiej. I tak nikt na jego podwórko nie przyszedł, a kierowcy tymczasem męczyli się w korkach.

Kategoria: POLITYKA

Opady deszczu dają się ciągle we znaki w powiecie wadowickim. Trwa usuwanie skutków zniszczeń w Jaszczurowej, gdzie rzeka  zmieniła bieg i podmywa drogę powiatową.

Kategoria: WYDARZENIA

Policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie zatrzymali 28-latka, który uszkodził drzwi do mieszkania swojej znajomej, siłą do niego wtargnął i nie chciał go opuścić. Mężczyzna usłyszał 3 zarzuty, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kategoria: WYDARZENIA
Page 1 of 376


#Okazje Wadowice24.pl // Dziś w naszym sklepie polecamy:

TOP WIEŚCI //