Zator

Restauracja Bonanza w Western Camp Resort w Zatorze zaprasza na zabawę sylwestrową. W tym dniu przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji, oraz pokaz sztucznych ogni przy kieliszku szampana.

Kategoria: POLECAMY

 Mężczyzna, widząc zagrożenie ze strony nietrzeźwego nie dopuścił, aby ten kontynuował jazdę. Policjanci dziękują 44-latkowi za obywatelskie zatrzymanie.

Kategoria: WYDARZENIA

Służby ratunkowe interweniowały w związku z pożarem domku gospodarczego na stawach hodowlanych w Rudzach.

Kategoria: WYDARZENIA

Policjanci zatrzymali 75 – letniego mieszkańca gminy Zator. Mężczyzna jest podejrzany o potrącenie rowerzysty i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Kategoria: WYDARZENIA

Główny Urząd Statystyczny właśnie poinformował, że inflacja w październiku wyniesie prawie 18 procent. Drożyzna zagląda do portfeli. Właśnie dlatego w Zatorze stanęła "zniczodzielnia".

Kategoria: PIENIĄDZE

Zastanawiasz się nad zakupem przesiewacza, kruszarki, koparki, ładowarki lub innej maszyny budowlanej dla swojej firmy – używanej, ale z niewielkim przebiegiem, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym – najlepiej od sprawdzonego dostawcy z kraju, mając przy tym zagwarantowaną obsługę serwisową oraz transport pod wskazany adres? A może masz problem z wyborem maszyny najbardziej odpowiedniej (np. przesiewacz do węgla), więc chciałbyś mieć zarówno gwarancję dużego wyboru, jak i pomoc ze strony fachowców? Jeśli tak, to koniecznie skontaktuj się z nami! Jesteśmy liderem sprzedaży przesiewczy i kruszarek! Zapraszamy Cię do działającej już od 30 lat firmy ADAMEX z Podolsza (w gminie Zator) – znanego na rynku krajowym, jak i zagranicznym, sprzedawcy i serwisanta maszyn budowlanych światowych marek.

Kategoria: POLECAMY

Jeszcze tylko kilka dni i największy park rozrywki w Polsce Energylandia planuje zrobić sobie przerwę. Tuż przed okresem świątecznym atrakcje znów będą otwarte. W tym roku w Zatorze zaplanowali zimowy turnus zabaw.

Kategoria: WYDARZENIA

Policjanci z komisariatu policji w Zatorze otrzymali 400 opasek odblaskowych zakupionych przez tutejszy Urząd Miasta. Włodarze miasta liczą na to, że funkcjonariusze rozdadzą opaski mieszkańców, a ci będą używać ich na spacerach po zmroku.

Kategoria: WYDARZENIA

Marek Goczał i Łukasz Łaskawiec wystartują w Rajdzie Andaluzji. Załoga Energylandia Rally Team jest lidem mistrzostw świata w kategorii T4.

Kategoria: SPORT

Początek października to gorący czas na plantacjach jodeł kaukaskich zarówno w Polsce, jak i choinkowej stolicy – Danii. Setki handlowców przemierzają teraz Europę, aby wybrać najbardziej wartościowe okazy.

Kategoria: POLECAMY

Od soboty, 1 października, uruchomiono regularne połączenia Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej na linii 94 z Krakowa Głównego przez Skawinę do Przeciszowa. Pociągi zatrzymywać się będą także w Spytkowicach i Zatorze, co ułatwi dotarcie gościom do Parku Rozrywki Energylandia, a także powrót do Krakowa.

Kategoria: WYDARZENIA

W nocy z 29/30 września 2022 o godzinie 23 służby ratunkowe interweniowały w Podolszu na ulicy Zaskawie, gdzie doszło do wypadku drogowego.

Kategoria: WYDARZENIA

Gdyby nie to, że co jakiś czas słyszy się o kolejnych oszukanych osobach, to można by rzec, że ludzie już się przyzwyczaili. Do czego? Otóż to masowo napływających smsów czy emaili z fałszywymi treściami. Mieszkańcy znowu się ostrzegają.

Kategoria: WYDARZENIA

Policjanci z oświęcimskiej grupy Speed podczas kontroli drogowej związanej z popełnionymi wykroczeniami drogowymi zatrzymali kierowcę podejrzanego o posiadanie narkotyków oraz jazdę pod ich wpływem.

Kategoria: WYDARZENIA

Energylandia to największy, rodzinny park rozrywki w Polsce, oferujący aż 123 atrakcje na terenie 70 hektarów. Bardzo często, gdy podawana jest długość atrakcji, wysokość, a nawet wielkość terenu, jak w przypadku parku w Zatorze. - Staramy się przełożyć liczby na inne, znane nam obiekty, by jak najlepiej zobrazować sobie to, jak wygląda coś w rzeczywistości. Tym razem ułatwiamy sprawę i przygotowujemy właśnie takie, niezwykłe zestawienie! - informuje w swoim komunikacie wysłanym do redakcji park rozrywki.

Kategoria: POLITYKA
Page 1 of 43