Zator

W końcu udało się dokończyć nową obwodnicę Zatora i Podolsza. Urząd Miasta w Zatorze apeluje o ostrożność. Chce uniknąć tragedii.

Kategoria: PIENIĄDZE

Ogrzewasz swój dom węglem i nie masz jeszcze opału na nowy sezon grzewczy? Nie zwlekaj z decyzją o zakupie ani chwili dłużej! Wszystko wskazuje, że obecna cena tego surowca utrzyma się co najwyżej do końca bieżącego miesiąca. Na domiar złego, w składach opału jest coraz mniej węgla a o nowe dostawy z kopalń jest coraz trudniej... Na większość sortymentów już dziś przychodzi czekać Klientom!...

Kategoria: POLECAMY

Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg na projekt odcinka Velo Skawa z Wadowic przez Tomice do Zatora i Podolsza. To naprawdę kawał drogi rowerowej.

Kategoria: PIENIĄDZE

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze prowadzą postępowanie wobec 42 – letniej mieszkanki Zatora, która będąc pijana opiekowała się 8-letnim synem.

Kategoria: WYDARZENIA

Jak informuje park, konstrukcja imponującego koła młyńskiego, nowej atrakcji Energylandii, nabiera kształtów. Już niebawem otwarcie. Jest też smaczek.

Kategoria: MAGAZYN

Największy w tej części Europy park rozrywki w Zatorze otwiera się dla gości w sobotę. Ile trzeba będzie zapłacić za zabawę?

Kategoria: WYDARZENIA

Niestety, wydłuża się lista produktów, które w czasie zaledwie kilkunastu miesięcy zdrożały aż o ponad 100%... Czy wiesz, że znajduje się na niej także ekogroszek? Choć sezon zimowy właśnie dobiega końca, ceny węgla (którego zaczyna brakować na wielu składach opału) oraz innych surowców nie tylko nie spadają, ale znów idą do góry... Nie dziwi więc, że coraz więcej klientów naszego składu opału zdecydowało się już zakupić węgiel na nowy sezon grzewczy. Jeśli ogrzewasz swój dom węglem, nie zwlekaj z decyzją o zakupie opału ani chwili dłużej!...

Kategoria: POLECAMY

Jesienią zeszłego roku na terenie Wadowic, Zatora i innych miejscowości doszło do serii zaskakujących kradzieży włazów studzienek kanalizacyjnych. Policja informuje, że w końcu zatrzymano sprawcę. To 25-letni mężczyzna. Wartość skradzionych studzienek to ponad 50 tysięcy złotych.

Kategoria: WYDARZENIA

Przypadki, które odnotowały służby porządkowe w gminie Zator potwierdzają, że nie warto, w czasie takiej suszy jaka ma miejsce ostatnio, wypalać na swoich działkach odpadów ogrodowych. Nie mówiąc już o spalaniu śmieci, co jest zabronione prawem.

Kategoria: WYDARZENIA

Największy w tej części Europy park rozrywki w Zatorze ogłosił termin otwarcia najnowszego sezonu. Energylandia wzbogaciła się też o nowe atrakcje.

Kategoria: WYDARZENIA

Krwawy, rosyjski dyktator zastąpił Marzannę podczas święta wiosny grupy Morsów w Dolinie Karpia.

Kategoria: WYDARZENIA

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 49 – letniego mieszkańca Zatora podejrzanego o jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo wyszło na jaw dzięki reakcji jednego z kierowców.

Kategoria: WYDARZENIA

Kto nigdy nie marzył o pracy w tak wyjątkowym i zarazem nietypowym miejscu pracy jak park rozrywki? Praca w otoczeniu największych na świecie roller coasterów, karuzel, zjeżdżalni wodnych z basenami, ale także wśród turystów i ciekawych ludzi o różnych specjalnościach to nie lada przeżycie! W takim miejscu nie ma czasu na nudę! Teraz marzenie o pracy w tym niszowym sektorze jest na wyciągnięcie ręki!

Kategoria: POLECAMY

Policjanci wykonują wiele czynności zmierzających do zatrzymania poszukiwanych, którzy na różne sposoby próbują uniknąć kary za popełnione czyny. W ciągu czterech dni na terenie powiatu oświęcimskiego funkcjonariusze zatrzymali czterech poszukiwanych.

Kategoria: WYDARZENIA

Energylandia nie przestaje powiększać ilości swoich atrakcji. W 2022 roku powstanie kilka nowych. Jakie niespodzianki przygotował park rozrywki z Zatora?

Kategoria: PIENIĄDZE
Page 1 of 40