Zator

Displaying items by tag: Zator

Zator świętuje swoje 731 urodziny. Z tej okazji miasto wymyśliło ważne, a wręcz historyczne pamiątki, które powinny zostać z mieszkańcami na lata. O co chodzi?

Published in MAGAZYN

Zimowa odsłona zabawy w Energylandii to tak zwany... Winter Kingdom, z którym park startuje już od 25 listopada. W czwartek park podał ceny biletów na sezon świąteczny, pojawiły się też promocje.

Published in WYDARZENIA

Policjanci z Ogniwa – Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. 61 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego wsiadł za kierownicę mercedesa, mając w organizmie 1,6 promila alkoholu.

Published in WYDARZENIA

O tym, że do niektórych nie docierają apele o zachowanie czystości w miejscach publicznych, mówi się regularnie. Problem jest ogromny i potwierdzają to akcje sprzątania czy chociażby takie działania, jak radnego z Zatora. Trwa śledztwo w sprawie porzucenia worków z kontenerów na odzież używaną.

Published in WYDARZENIA

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze prowadzą postępowanie w sprawie oszusta, który podając się za pracownika banku oszukał mieszkańca Zatora. Mężczyzna stracił 3000 złotych.

Published in WYDARZENIA

Syn właścicieli największego parku rozrywki w Polsce, Energylandii skończył 19 lat. Mimo swojego młodego wieku może pochwalić się wieloma osiągnięciami i nie chodzi tutaj o prowadzenie parku, ale o pasję, która przysparza mu coraz więcej sukcesów.

Published in SPORT

Park rozrywki Energylandia zakończył sezon letni i już szykuje się na zimową odsłonę. Winter Kingdom to propozycja dla tych, którzy lubią świąteczną atmosferę w parkach oraz białe szaleństwo.

Published in MAGAZYN

Motocyklista przy wyprzedzaniu zderzył się z samochodem osobowym. Do wypadku doszło w czwartek na drodze krajowej 44, na granicy miejscowości Włosienica i Przeciszów. Mężczyznę, którego reanimowano, zabrał do szpitala ratowniczy helikopter – podała policja.

Published in WYDARZENIA

Ta inwestycja wyczekiwana jest chyba przez wszystkich kierowców, którzy przejeżdżają drogą krajową nr 28 przez Wadowice. Natężenie ruchu jest ogromne. Jak twierdzi GDDKiA, inwestycja rozłożona jest na wiele lat, a ostatecznie ma poprawić parametry trasy i jej bezpieczeństwo.

Published in PIENIĄDZE

Dramatyczna akcja policji na stacji benzynowej w Przeciszowie. Chcieli zatrzymać poszukiwanego, ale ten miał inny plan na tę chwilę.

Published in WYDARZENIA

Niedziela, 29 października, była ostatnim dniem zabaw na rollercoasterach w tegorocznym sezonie w parku rozrywki Energylandia. Teraz park będzie zamknięty, by przygotować się na zimową odsłonę. Jednocześnie w Zatorze zapowiadają już nowości na przyszłoroczny sezon. W parku otworzą siódmą strefę zabaw.

Published in MAGAZYN

Nie samą polityką poseł żyje. O tym, że łowienie ryb jest pasją Filipa Kaczyńskiego, polityk opowiadał już nie raz. Teraz pochwalił się życiowym rekordem, który nawet u "karpiarzy" może wywołać uczucie zazdrości.

Published in WYDARZENIA
czwartek, 26 październik 2023 12:02

Pijany kierowca tira uszkodził dystrybutor z gazem

Pijany kierowca tira uszkodził dystrybutor z gazem na stacji paliw w Przeciszowie. 40-latek z Mazowsza miał w organizmie 2,1 promila alkoholu. Został zatrzymany – podała w czwartek rzecznik oświęcimskiej policji asp. szt. Małgorzata Jurecka.

Published in WYDARZENIA

Dzielnicowy  z Komisariatu Policji w Zatorze wyeliminował z drogi rowerzystę, który posiadał zakaz kierowania.

Published in WYDARZENIA

Ewakuacja 200 osób w związku z pożarem obiektu, akcja ratunkowo - gaśnicza oraz pościg za podpalaczem - to wydarzenia, których świadkami było 200 osób przebywających na terenie zakładów Protech w Zatorze.

Published in WYDARZENIA
Page 1 of 49