Zator

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze już dziewiąty rok z rzędu otworzy swoje bramy dla gości. Otwarcie nadchodzącego, letniego sezonu zaplanowano na pierwszą sobotę kwietnia, która wypada 1 kwietnia.

Kategoria: WYDARZENIA

Eryk Goczał zdradził swoje najnowsze plany na ten sezon. Wystartuje w prestiżowych rajdach. W Zatorze szykują mu już samochód do startu.

Kategoria: SPORT

W ciągu kilku dni policjanci z Zatora mieli do czynienia z interwencjami dotyczącymi pijanych kierowców. To nie są dobre wiadomości.

Kategoria: WYDARZENIA

Policjanci zatrzymali 30 – letniego mieszkańca Zatora, podejrzanego o znęcanie nad żoną. Agresor otrzymał prokuratorski nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania, zakaz kontaktu oraz zbliżania się do pokrzywdzonej, a także policyjny dozór.

Kategoria: WYDARZENIA

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej Komendy Policji zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. 33 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego wsiadł za kierownicę mając w organizmie 2 promile alkoholu.

Kategoria: WYDARZENIA

Park rozrywki w Zatorze ogłosił rekrutację do pracy sezonowej. Poszukują pracowników w aż jedenastu profesjach.

Kategoria: PIENIĄDZE

Na drodze krajowej w Zatorze zderzyły się samochody, w tym bus rejsowy. Policja mówi, że nie był osób poszkodowanych.

Kategoria: WYDARZENIA

W pod zatorskich Palczowicach doczekali się pumptracku z prawdziwego zdarzenia. Inwestycja ucieszy nie tylko mieszkańców gminy Zator, ale także niedalekich Spytkowic.

Kategoria: PIENIĄDZE

Pechowy transport kukurydzy. Przyczepa ciągnika nie wytrzymała naporu i otworzyła się, wysypując na drogę krajową całą zawartość. Na trasie Wadowice-Zator były duże utrudnienia w ruchu.

Kategoria: WYDARZENIA

Ogrzewasz swój dom węglem? Zamiast martwić się, czy do końca sezonu grzewczego na pewno wystarczy Ci ilość opału, jaką masz jeszcze w domu, zdecyduj się na zakup tego surowca w firmie ADAMEX. A warto z jednego jeszcze powodu!...

Kategoria: POLECAMY

Samorząd z Małopolski przyznał Nagrody Rynku Pracy 2023. Jedną z głównych nagród zdobyła Energylandia.

Kategoria: WYDARZENIA

Dziewiąty sezon letni w Energylandii rozpocznie się w sobotę, 1 kwietnia - zdecydowało kierownictwo spółki, prowadzącej największy park rozrywki w Polsce. Jakie nowe premiery przewidziano w 2023 roku?

Kategoria: MAGAZYN

Z najnowszych zapowiedzi synoptyków wynika, że już w najbliższy weekend zrobi się bardzo zimno. W kolejnych dniach ma być jeszcze chłodniej... - miejscami temperatura ma spaść poniżej -10°C.

Kategoria: POLECAMY

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Zatorze wyeliminował z drogi nietrzeźwego rowerzystę. Okazało się również, że 49 – letni mieszkaniec gminy Zator popełnił także przestępstwo ponieważ złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami niemechanicznymi.

Kategoria: WYDARZENIA

Media branżowe, zajmujące się relacjami wyścigu Dakar, już nazwały go "objawieniem Dakaru". Z ostatniej chwili - Eryk Goczał wygrał najtrudniejszy rajd w kategorii pojazdów SSV. To wielki sukces!

Kategoria: SPORT
Page 1 of 44