Zator

Policjanci z oświęcimskiej drogówki wyeliminowali z ruchu drogowego dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich pochodzi z powiatu wadowickiego. To kolejni kierowcy, którzy poniosą surowe konsekwencje lekceważenia prawa oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Kategoria: WYDARZENIA

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze  prowadzą  postępowanie wobec 37  – letniego mieszkańca Szczecina, który mając w organizmie 2,8 promila alkoholu miał pod opieką swoje 5 – letnie dziecko. Przestępstwo wyszło na jaw dzięki prawidłowej reakcji pracowników ośrodka wypoczynkowego w którym mężczyzna zarezerwował kilkudniowy pobyt.

Kategoria: WYDARZENIA

To zdarzenie wyglądało naprawdę poważnie. Na drodze krajowej zderzyły się aż cztery samochody osobowe. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Kategoria: WYDARZENIA

W dobie inflacji, którą odczuwają obecnie nie tylko Polacy, ale i mieszkańcy Europy oraz innych części świata, drożeje praktycznie wszystko... Różnica dotyczy jednie tempa wzrostu cen oraz poziomu podwyżek (w zależności od towaru). Inflacja wyhamuje dopiero w momencie stabilizacji cen surowców (zwłaszcza energetycznych) oraz paliw, przewodników i półprzewodników, a także środków do produkcji rolnej oraz żywności, co przełoży się na poziom cen materiałów budowlanych, pojazdów czy urządzeń mechanicznych i elektroniki. Posiadacze gotówki powinni zatem liczyć się z postępującym nadal spadkiem wartości pieniądza. Czy i jak można temu zapobiec?...

Kategoria: POLECAMY

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji podczas akcji prewencyjnej „Stop – Probierz" wyeliminowali z ruchu drogowego 64 – letniego mieszkańca powiatu wadowickiego. Mężczyzna wsiadł za kierownicę auta po użyciu alkoholu (0,44 promila).

Kategoria: WYDARZENIA

Policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierowców. PiMieszkaniec Osieka, wpadł, bo próbował ominąć kontrolę trzeźwości w Głębowicach. Drugi kierowca powiatu wadowickiego zwrócił uwagę policjantów jadąc zygzakiem po drodze w Graboszycach.

Kategoria: WYDARZENIA

Park rozrywki Energylandia w Zatorze postanowił w połowie lata wprowadzić bonusy w cenach biletów. Nowe stawki mają premiować rodziny. Grupy czterooosobowe zapłacą taniej.

Kategoria: KULTURA

Do poważnego wypadku, w którym ucierpiała młoda kobieta, doszło w czwartek na obwodnicy Zatora.

Kategoria: WYDARZENIA

Motolotniarz zginął podchodząc do lądowania na lotnisku Zator w Gierałtowiczkach. Ofiarą jest strażak. Miał zaledwie 56 lat.

Kategoria: WYDARZENIA

Żniwa się rozkręcają, rolnicy mają pełne ręce roboty. Niestety są tacy, którzy niszczą ich plony. Portal Podolsze.pl apeluje o pomoc w imieniu jednego z mieszkańców.

Kategoria: WYDARZENIA

Park rozrywki Energylandia w Zatorze  świętował swoje ósme urodziny. Z tej okazji dla gości przygotowano szereg dodatkowych atrakcji. Nie zabrakło szampana i słodkich babeczek.

Kategoria: WYDARZENIA

Są tak popularni, że niektórzy myślą, iż mają do czynienia z zagraniczną grupą. Producenci muzyczni spod Zatora, czyli Komodo, zapowiadają kolejną premierę. Tym razem weszli w kooperację z Roksaną Węgiel. Krótka zajawka daje nadzieję na hit lata.

Kategoria: KULTURA

Policjanci z oświęcimskiej drogówki wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę. 59  – letni mieszkaniec Zatora wsiadł za kierownicę mając w organizmie 0,9 promila alkoholu.

Kategoria: WYDARZENIA

Energylandia stawia na ogólnokrajową kampanię medialną. Zatorland zatrudnia internetowych influencerów. Parki rozrywki w Zatorze po pandemicznym zastoju chcą wrócić na rozrywkową mapę Polski.

Kategoria: MAGAZYN

Energylandia w Zatorze ma od dziś dwie nowe atrakcje. Razem jest to już 123 konstrukcje, na których można się bawić. We wtorek miały swoje premiery nowa strefa zabaw wodnych Bamboo Bay oraz długo oczekiwane koło młyńskie Wonder Wheel.

Kategoria: MAGAZYN
Page 1 of 41