Andrychów

Kobieta straciła ponad 45 tys. złotych. Mieszkanka Andrychowa twierdzi, że została zmanipulowana przez rozmówcę podającego się za pracownika banku. Przekonał ją, by wypłaciła pieniądze na konto, które miało być bezpieczne.

Kategoria: PIENIĄDZE

Lato dobiegło końca, a Twojemu wiernemu towarzyszowi z pewnością przyda się odświeżenie po letnich szaleństwach na plaży i w parku. Czy myślałeś kiedyś, że Twojemu psu można zafundować prawdziwy dzień spa? Teraz to możliwe w nowym salonie groomerskim w Andrychowie - BubbleDog SPA!

Kategoria: POLECAMY

Andrychowianie będą mogli wkrótce korzystać z nowej strefy rekreacyjno-wypoczynkowej. Władze miasta liczą na to, że nowe atrakcje spodobają się mieszkańcom i szykują huczne otwarcie obiektu.

Kategoria: WYDARZENIA

Nietypowa akcja poszukiwawcza w okolicach Zagórnika została odwołana. Gospodarz, któremu uciekły owce, może odetchnąć z ulgą. Zwierzęta się odnalazły.

Kategoria: WYDARZENIA

Nie udało się uratować małej cukierni w centrum Andrychowa. Jacek Stuglik w relacji na żywo poinformował o swoje trudnej decyzji. Nie obyło się bez wzruszeń. Prosi o kupowanie produktów, tak aby nie trzeba było ich wyrzucić.

Kategoria: PIENIĄDZE

Miliony trafią do kilku samorządów na terenie powiatu wadowickiego w ramach funduszu Polski Ład. Pieniądze mają być przeznaczone na tak zwane inwestycje strategiczne. Są wśród nich remonty dróg, a także budowy zbiorników na wodę.

Kategoria: PIENIĄDZE

W ciągu jednego dnia na terenie powiatu doszło do siedmiu niebezpiecznych zdarzeń na drogach. Rosnąca liczba kolizji  skłoniła policjantów z wadowickiej komendy, by zaapelować do kierowców o szczególną ostrożność. 

Kategoria: WYDARZENIA

Nietypowa akcja poszukiwawcza w okolicach Zagórnika. Mieszkańcowi uciekły owce. Od kilku dni ich szuka.

Kategoria: WYDARZENIA

Andrychowscy policjanci oddali pod opiekę matki małą dziewczynkę, która sama wyszła z mieszkania. Niebezpieczna wędrówka 2,5-latki zakończyła się szybko, dzięki zainteresowaniu i właściwej reakcji małżeństwa z Andrychowa.

Kategoria: WYDARZENIA

Pięć na osiem basenów publicznie dostępnych w powiecie wadowickim wymagało interwencji sanepidu z powodu zagrożenia sanitarnego. Na basenach występowały przekroczone normy obecności bakterii ropy błękitnej i legionelli.

Kategoria: WYDARZENIA

Policja ma pierwsze ustalenia dotyczące śmiertelnego wypadku, do którego doszło w Targanicach. Ciało zmarłego mężczyzny zostanie poddane sekcji zwłok.

Kategoria: WYDARZENIA

W związku z rozwojem firmy IFITT poszukujemy osób na stanowisko: Obsługa Klienta Wadowice oraz Obsługa Klienta Andrychów.

Kategoria: POLECAMY

Policjanci ruchu drogowego z Wadowic przebadali 670 kierujących na zawartość alkoholu w organizmie podczas prowadzonych wczoraj działań pn. „Alkohol i narkotyki".

Kategoria: WYDARZENIA

W poniedziałek wieczorem na lokalnej drodze na granicy Sułkowic i Targanic doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje mężczyzna, który wjechał do rowu samochodem osobowym.

Kategoria: WYDARZENIA

Spacerowicze w andrychowskim parku nie dowierzali swoim oczom. Zbocze stawu wypełniło się wędkarzami. Co oni tam robili?

Kategoria: WYDARZENIA
Page 1 of 385

TOP WIEŚCI //