KULTURA

KULTURA

poniedziałek, 21 czerwiec 2021 08:36
Opublikowany w: KULTURA

Już niebawem kolejna, czwarta edycja Junior Młyn Jazz Festival - Konkursu dla młodych muzyków jazzowych. Czego można się spodziewać?

Andrychów zaczyna cykl spotkań kinowych "pod chmurką". W różnych miejscowościach pojawią się telebimy. Co będzie można zobaczyć?

14-letnia Gabi Katzer Kalwarii Zebrzydowskiej "biegnie" do przodu i wydaje kolejny singiel.

Prawdopodobnie tylko tysiąc osób wejdzie w piątek, 25 czerwca, na koncert Viki Gabor. Gwiazda nastolatków wystąpi na bulwarach nad Skawą podczas wianków. Będzie to pierwsza tego typu impreza w Wadowicach po długim okresie pandemii.

W tegoroczne wakacje Wadowickie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież w przestrzeń kosmiczną. Chętni wyruszą wielkim statkiem kosmicznym z Lego i odlotowymi rakietami zwiedzać inne galaktyki, zobaczyć łaziki i poznać bajeczne ufoludki. Wycieczki, warsztaty, gry terenowe i animacje czyli wakacyjne atrakcje kosmiczne już wkrótce! Swoją ofertę zaproponowało też kalwaryjskie centrum kultury.

poniedziałek, 14 czerwiec 2021 06:42
Opublikowany w: KULTURA

Jesteś kreatywny? Masz zdolności plastyczne lub techniczne? A może chcesz spróbować swoich sił w projektowaniu gier mobilnych? Jeśli tak, to festiwalowa oferta biblioteki jest skierowana właśnie do Ciebie.

Wielki mural powstanie w ogrodach dworu w Stryszowie. Pracą zajmą się profesjonaliści pod kierownictwem Józefa Wilkonia.

Kino Centrum w Wadowicach znowu wypełnione nowościami. Co w tym tygodniu czeka kinomanów?

Orkiestra dęta OSP w Roczynach awansowała do finału 43. edycji Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych Echo Trombity w Nowym Sączu.

czwartek, 03 czerwiec 2021 07:32
Opublikowany w: KULTURA

Kiniarze robią drugie podejście do kina plenerowego nad Skawą i wygląda na to, że tym razem pogoda dopisze.


TOP WIEŚCI //

live2