Brzeźnica

Displaying items by tag: Brzeźnica

Wyglądało naprawdę groźnie. Na szczęście nie ma poszkodowanych w kolizji, do której doszło w Chrząstowicach ( gmina Brzeźnica).

Published in WYDARZENIA

Narodowe Święto Niepodległości w powiecie wadowickim obfitować będzie w wiele wydarzeń. Niemal w każdej z dziesięciu gmin zaplanowano patriotyczne uroczystości, ale nie zabrakło także koncertów, rajdu motocyklowego, pikniku patriotycznego i występów lokalnych artystów.

Published in WYDARZENIA

W Brzeźnicy policyjny posterunek będzie teraz komisariatem komisariat. Stan etatowy tej jednostki został znacznie wzmocniony, co z pewnością pozytywnie wpłynie na poziom bezpieczeństwa.

Published in WYDARZENIA

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierowcy samochodu marki Kia, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym.

Published in WYDARZENIA

Sprawca kolizji, do której doszło w Brzeźnicy, nie mógł być bardzo rozpędzony. Zdarzenie, do którego się przyczynił, uznano za kolizję, a więc poszkodowany motocyklista nie odniósł zagrażających życiu obrażeń. Sytuacja wyglądała jednak dramatycznie.

Published in WYDARZENIA

Pociągi jeżdżą już po nowym moście kolejowym w Spytkowicach i zmodernizowanych torach na trasie Podbory Skawińskie – Oświęcim. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. kończą prace przy wymianie nawierzchni, sieci trakcyjnej i obiektów inżynieryjnych na fragmentach linii kolejowej nr 94. Podróżni z odnowionych peronów będą korzystać m.in. w Półwsi, Brzeźnicy i Jaśkowicach.

Published in PIENIĄDZE

Rząd przed wyborami podał zasady konkursu promującego frekwencję w wyborach w gminach do 20 tys. mieszkańców. Czy w powiecie wadowickim są jakieś gminy, które mogą liczyć na milion?

Published in PIENIĄDZE

Tego wypadku można było uniknąć, gdyby kierowca baczniej przyglądał się znakom. Na przejeździe kolejowym w Brzeźnicy kierowca samochodu osobowego wjechał w pociąg.

Published in WYDARZENIA
piątek, 06 październik 2023 08:46

Ogromne korki na DK44. Wielki remont w Wielkich Drogach

Mieszkańcy powiatu wadowickiego pracujący na przykład w Skawinie lub dojeżdżający do Krakowa drogą krajową nr 44 muszą uzbroić się w cierpliwość. Ruszył duży remont krajówki w Wielkich Drogach. Korki są nieuniknione.

Published in PIENIĄDZE

W Brzeźnicy radość, mieszkańcy mają punkt pocztowy w nowej lokalizacji. Z okazji otwarcia na miejsce przybył wójt Bogusław Antos.

Published in PIENIĄDZE

W piątek przed południem mieszkańców małej miejscowości Tłuczań poruszył pechowy wypadek drogowy. Na drodze powiatowej, wiodącej w kierunku Brzeźnicy, doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów.

Published in WYDARZENIA

Funkcjonariusz pełniący na co dzień służbę w zespole patrolowo-interwencyjnym w Posterunku Policji w Brzeźnicy, w czasie wolnym od służby, zatrzymał nietrzeźwego rowerzystę. Kierujący jednośladem miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Published in WYDARZENIA

Strażacy z OSP Wielkie Drogi poinformowali, że na drodze w Sosnowicach potrącona została dziewczyna. Do poszkodowanej wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego.

Published in WYDARZENIA

Wójt gminy Brzeźnica pochwalił się dużą dotacją rządową, która zostanie przeznaczona na budowę żłobka w miejscowości Paszkówka. Gminy od lat prowadzi już podobną placówkę, która cieszy się zainteresowaniem rodziców.

Published in PIENIĄDZE

Poważnie wyglądająca kolizja quada i samochodu osobowego w Marcyporębie. Policja wyjaśnia szczegóły tego zdarzenia.

Published in WYDARZENIA
Page 1 of 61

TOP WIEŚCI //