Wieprz

Kierowca ciężarówki doznał ciężkich obrażeń po tym jak jego auto wywróciło się na ulicy w Wieprzu. Niestety nie udało się uratować życia mężczyzny.

Kategoria: WYDARZENIA

Od środy (18.10) mieszkańcy gminy Wieprz mogą składać wnioski o dofinansowanie budowy przydomowej oczyszczalni ścieków. Gmina zwróci nawet 5000 zł za tę inwestycję.

Kategoria: PIENIĄDZE

Wieprz to jedna z tych gmin w powiecie wadowickim, która postanowiła skanalizować cały swój teren. Kolejne dotacje i budowy wskazują na to, że może im się to udać. Jest jednak problem "płynący" od samych użytkowników.

Kategoria: PIENIĄDZE

Agata Duda, żona prezydenta Andrzeja Dudy upodobała sobie firmę odzieżową z Frydrychowic. Jak się okazuje żakiet, w którym była na oficjalnym spotkaniu w Kazachstanie to nie jedyna kreacja pochodząca od formy De Marco.

Kategoria: WYDARZENIA

Kilka godzin trwały nocne poszukiwania 82-letniej mieszkanki Frydrychowic. Zaginioną odnalazł ochotnik z OSP Przybradz.

Kategoria: WYDARZENIA

Tablice interaktywne wraz z projektorami, głośniki, interaktywne monitory dotykowe to nowe pomoce dydaktyczne, które do końca 2017 r. trafią do szkół na terenie gminy Wieprz, Wadowice, Andrychów, Lanckorona, Kalwaria Zebrzydowska i Tomice.

Kategoria: PIENIĄDZE

Na drodze wojewódzkiej w Gierałtowicach doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Kierowca motocykla uderzył w osobówkę. Niestety mimo reanimacji na miejscu cały czas był nieprzytomny. Wezwano helikopter ratunkowy.

Kategoria: WYDARZENIA

Władysława Frączek z Frydrychowic to prawdziwa kobieta sukcesu. Jako dziecko marzyła o byciu projektantką mody. Jest najlepszym przykładem na to, że marzenia się spełniają.

Kategoria: MAGAZYN

Dwie osoby zostały potrącone przez kierowcę fiata w Wieprzu. Policja ustala przyczyny wypadku. Poszkodowani trafili do szpitali w Wadowicach i Oświęcimiu.

Kategoria: WYDARZENIA

Gminy powiatu wadowickiego dostaną ponad 13,5 mln zł na wymianę starych pieców na te nowej generacji. Dzięki temu z mapy naszego terenu zniknie prawie 1300 zanieczyszczających atmosferę pieców. Gdzie trafią dotacje?

Kategoria: PIENIĄDZE

Mieli czas do końca września i chyba się udało. Budowlańcy "przerobili" rondo nazywane w Wieprzu rondem wójtowej. Dzięki nowym rozwiązaniom w tym miejscu ma być teraz bezpieczniej.

Kategoria: PIENIĄDZE

Sytuacja pogodowa uspokoiła się na tyle, że można śmiało powiedzieć - powodzi u nas nie będzie. Pogotowia alarmowe ogłoszone są oczywiście w całej okolicy, także powiecie wadowickim. Sytuacja jednak nie powinna się już pogarszać.

Kategoria: WYDARZENIA

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ w Krakowie rozstrzygnął w piątek (22.09) konkurs uzupełniający na realizację świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Małopolsce od 1 października tego roku. Są zmiany w powiecie wadowickim.

Kategoria: PIENIĄDZE

W Wieprzu "na serpentynach" czołowo zderzyły się auto osobowe i dostawcze. Kierowca osobówki trafił do szpitala.

Kategoria: WYDARZENIA

Długotrwałe opady deszczu spowodowały podniesie się stanu wód w lokalnych rzekach. Stan ostrzegawczy przekroczony jest na Wieprzówce w Wieprzu i Zygodówce w Woźnikach. Straży są w pełnej gotowości.

Kategoria: WYDARZENIA
Page 1 of 25


TOP WIEŚCI //