POLECAMY

Z Zawoi do Rowów – wakacyjna linia czynna od 2 lipca do 29 sierpnia. Jeździmy w piątki, soboty z Zawoi do Rowów oraz w soboty i niedziele z Rowów do Zawoi.

piątek, 16 kwiecień 2021 10:07
Opublikowany w: POLECAMY

Szkolenie pracowników to przede wszystkim sposób na podniesienie ich kwalifikacji, a więc umiejętności i wiedzy potrzebnych w codziennej pracy. Może to dawać jednak również inne korzyści. Czym tak naprawdę jest efektywne szkolenie? Dowiedz się, jak je zorganizować, by przyspieszyło rozwój formy, a jednocześnie zwiększyło motywację i zadowolenie z pracy!

czwartek, 15 kwiecień 2021 07:12
Opublikowany w: POLECAMY

W najbliższych dniach Stokrotka stawia na mięso. Market oferuje kurczaka, szynkę i łopatkę w promocyjnych cenach.

środa, 14 kwiecień 2021 08:01
Opublikowany w: POLECAMY

Celem zachowku jest ochrona interesów majątkowych najbliższych członków rodziny spadkodawcy wymienionych w art. 991 § 1 k.c. przez zapewnienie im, niezależnie od woli spadkodawcy, a nawet wbrew jego woli, roszczenia pieniężnego odpowiadającego określonej ułamkowej wartości udziału w spadku, który by im przypadł przy dziedziczeniu ustawowym.

wtorek, 13 kwiecień 2021 16:00
Opublikowany w: POLECAMY

Poniższy poradnik polecamy podróżnym planującym wyjazd do Grecji po opanowaniu sytuacji związanej z koronawirusem.

wtorek, 13 kwiecień 2021 08:03
Opublikowany w: POLECAMY

Właściciele samochodów często decydują się na zmianę dotychczasowego modelu. W takiej sytuacji nie pozostanie nic innego, jak sprzedaż używanego auta. Skorzystać można z wielu ciekawych propozycji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować sprzedać samochód na własną rękę i znaleźć prywatnego inwestora. Może to pochłonąć dużo czasu, a właścicielom zależy głównie na czasie i uzyskaniu atrakcyjnej ceny. Oto kilka najciekawszych propozycji na pozbycie się niechcianego auta.

poniedziałek, 12 kwiecień 2021 14:20
Opublikowany w: POLECAMY

Główny Księgowy / Zastępca Głównego Księgowego. Miejsce pracy: Zakłady Mięsne „Brado – 2" Spółka Akcyjna Tomice .

poniedziałek, 12 kwiecień 2021 08:30
Opublikowany w: POLECAMY

Zauważyć można, że w ofercie sklepów pojawiają się materace średnio twarde. Czy warto zdecydować się na jego zakup? Czy taki rodzaj materaca będzie dobry dla każdego? Sprawdzamy!

To ma być naprawdę ciepły weekend. To dobra okazja do pierwszego grillowania. Market Stokrotka w Wadowicach ma specjalną ofertę na mięso.

czwartek, 08 kwiecień 2021 15:11
Opublikowany w: POLECAMY

Inwestowanie własnych środków na rynkach finansowych nie jest zadaniem łatwym. By podejmować słuszne decyzje inwestycyjne, trzeba dysponować wiedzą i czasem, a nierzadko i tak okazuje się, że coś idzie niezgodnie z planem i inwestycja kończy się niepowodzeniem. Dlatego wiele osób decyduje się powierzyć swoje środki funduszom, które w zamian za niewielką prowizję wykonują całą tę pracę za nich. Najważniejsze rodzaje funduszów to aktywnie i pasywnie zarządzane. Czym się różnią? I dlaczego to właśnie ETF'y mają większy sens?


TOP WIEŚCI //

live2