POLECAMY

Dlaczego styl nowojorski od lat jest inspiracją dla wielu dekoratorów? Ponieważ to ponadczasowa baza, na kanwie której można stworzyć naprawdę nietuzinkowe wnętrze. Metraż mieszkania czy domu ma tutaj zdecydowanie drugorzędne znaczenie. Kluczową rolę grają bowiem odpowiednio dobrane dodatki oraz kolorystyka. Czym zatem charakteryzuje się styl nowojorski? O tym opowiemy poniżej.

wtorek, 17 maj 2022 17:52
Opublikowany w: POLECAMY

OC to obowiązkowe ubezpieczenie, dzięki któremu osoba poszkodowana w kolizji może liczyć na odszkodowanie. W związku z tym, jeżeli nie masz takiej polisy – musisz liczyć się z finansową karą.

30 listopada 2021 roku w życie weszła tzw. ustawa antylichwiarska ograniczająca koszty pożyczek dla konsumentów. To właśnie dzięki niej obywatele już nie muszą bać się pożyczać. Ustawa ta m.in. ściśle określi limity odsetek i pozostałych kosztów.

wtorek, 17 maj 2022 17:43
Opublikowany w: POLECAMY

Aranżacja i wyposażenie  sklepów odzieżowych wymagają dobrania właściwych mebli do asortymentu, który oferujemy. Sukienki, spódnice i bluzki najlepiej prezentują się na wieszakach. Z kolei spodnie, obuwie oraz dodatki wyeksponujemy na półkach. Jakie rozwiązania proponuje zatem kolekcja TECHNO?

wtorek, 17 maj 2022 17:36
Opublikowany w: POLECAMY

Sezon wiosenno-letni już się rozpoczął, a to oznacza, że najwyższa pora na to, aby przygotować swoje mieszkanie na wakacje. Jakie stylowe dodatki i ozdoby na lato najbardziej się sprawdzają w domu? W co warto wyposażyć wnętrze? Możliwości jest naprawdę wiele, bo sezon urlopowy każdy z nas przeżywa inaczej. Oto kilka naszych propozycji dotyczących tego jak w prosty, ekonomiczny i szybki sposób wprowadzić lato do domu i mieszkania.

Wybierz już dzisiaj wakacje, które pozwolą Ci spełnić Twoje marzenia, dadzą wymarzony odpoczynek i będą źródłem niesamowitych wspomnień.

wtorek, 17 maj 2022 10:09
Opublikowany w: POLECAMY

Najlepsi specjaliści w trosce o zdrowie każdego pacjenta. Nasz wyjątkowy specjalista lek. Weronika Waracka.

wtorek, 17 maj 2022 08:10
Opublikowany w: POLECAMY

ALLMEDICA wychodzi naprzeciw potrzebom swoich pacjentów, zapewniając fachową i kompleksową pomoc w zakresie medycyny pracy oraz dziedzin z nią powiązanych, bez których odpowiednie podjęcie pracy na etat jest w dużym stopniu utrudnione.

Market Stokrotka w Wadowicach proponuje kolejna porcję towarów w atrakcyjnych cenach. W tym tygodniu w ofercie m.in. schab bez kości i pomidory malinowe.

Otrzymywanie recept przy chorobach przewlekłych to spore utrudnienie w codziennym życiu. Wycieczki do przychodni w szczególności dla osób mało mobilnych lub mieszkających w mniejszych miastach i wsiach to strata czasu oraz pieniędzy. Dzięki pojawieniu się innowacyjnego portalu e-recepta.net, wizyty do lekarzy nie będą sprawiać trudności, a otrzymanie przepisu skróci się do kilku minut.


TOP WIEŚCI //