POLECAMY

Stara Mydlarnia na ul. Mickiewicza w Wadowicach znana jest już od dawna mieszkańcom Wadowic i okolic. Naturalne kosmetyki zdobyły już stałych odbiorców. W najbliższy weekend zapraszamy na atrakcyjne rabaty!

Smartfon Apple iPhone 6s, opaski aktywności od Xiaomi i Fitbit, nowoczesne urządzenia do sterowania ogrzewaniem oraz zestawy gadżetów – wszystkie te nagrody są do zgarnięcia w drugiej edycji konkursu firmy TECH Sterowniki zorganizowanego pod hasłem „TECHnologicznie nakręceni". Co trzeba zrobić, by walczyć o nagrody? Przeczytajcie.

Super oferta dla osób szukających swojego miejsca tuż pod miastem, ale w malowniczej okolicy. Sześć działek budowlanych do sprzedania w Choczni. Genialnie skomunikowane z miastem, widok na las i góry.

Starosta wadowicki Bartosz Kaliński oraz środowisko „Bóg i Ojczyzna” zapraszają wszystkich mieszkańców na sobotnią uroczystość z okazji Święta Pułkowego 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej. W programie m.in. piknik patriotyczno-obronny z wieloma atrakcjami oraz darmowym poczęstunkiem – tradycyjną wojskową grochówką.

Pora na podsumowanie I edycji "CENNEJ FORMY" organizowanej przez Syndykat Sport Center w Andrychowie.

poniedziałek, 31 lipiec 2017 12:15
Opublikowany w: POLECAMY

Serwis samochodowy Mrugacz Auto Serwis oferuje kompleksowe usługi w zakresie ogumienia, napraw bieżących i klimatyzacji. Zapraszamy - Wadowice, ul. Brzostowskiej 9.

Pod hasłem: „Budowa domu 2017” ruszyła najnowsza ankieta internetowa firmy TECH Sterowniki. Badanie skierowane jest do społeczności osób budujących oraz planujących budowę domu.

sobota, 29 lipiec 2017 10:00
Opublikowany w: POLECAMY

Wraz procesem utraty kolagenu skóra staje się coraz bardziej podatna na powstawanie zmarszczek oraz utratę elastyczności. Spowodowane jest to m.in. oddziaływaniem promieniowania słonecznego, dziedziczeniem oraz naturalnym procesem starzenia się skóry.

Ponownie zapraszamy do korzystania z oferty Ośrodka Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wadowicach, ul. Mickiewicza 15.

piątek, 28 lipiec 2017 10:30
Opublikowany w: POLECAMY

Chęć bycia piękną i zadbaną leży w intencji każdej z nas. To właśnie dla Was stworzyliśmy w Wadowicach wyjątkowe miejsce pełne zapachów i kolorów. Uwielbiamy wyszukiwać produkty nietuzinkowe i oryginalne.
TOP WIEŚCI //