POLECAMY

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Na stołach zagoszczą, oprócz tradycyjnych dań, także słodkości. Stokrotka już teraz proponuje super cenę cukru do wypieków.

środa, 11 grudzień 2019 09:38
Opublikowany w: POLECAMY

W związku z zakupem nowego urządzenia - jednego ! z MERCEDESÓW o których mówiłam na Urodzinach :

wtorek, 10 grudzień 2019 08:42
Opublikowany w: POLECAMY

Osobiście uważam, że zamieszkanie w domu teściów po ślubie to jeden z największych błędów młodych małżonków. Nie ważne, u których rodziców młodzi małżonkowie zamieszkają. Zawsze jest to błąd!

Alejawolnosci.pl realizuje inwestycję, którą już teraz warto wziąć pod uwagę. Apartamenty znajdą się w bardzo atrakcyjnej części Wadowic. Trwa rezerwacja. OSTATNIE APARTAMENTY W OFERCIE!

niedziela, 08 grudzień 2019 08:00
Opublikowany w: POLECAMY

Zima zbliża się wielkimi krokami. Na ulicach już robi się niebezpiecznie. Kierowcy powinni już teraz zmienić opony letnie na zimowe. Mrugacz Auto Serwis poleca się w dwóch lokalizacjach.

piątek, 06 grudzień 2019 07:25
Opublikowany w: POLECAMY

Na portalach, w których zamieszczane są ogłoszenia o pracę, często możemy przeczytać, że pracodawca oferuje bogaty pakiet benefitów. Istnieje wiele sposobów dodatkowego wynagradzania pracowników. Najczęściej ofertowanymi są: trzynasta pensja, dofinansowanie do wyjazdów, pakiet medyczny, karta sportowa i ubezpieczenie grupowe. A co o benefitach sądzą pracownicy?

Tylko 6 grudnia mamy dla Was RABAT 15 % na wszystkie kosmetyki! Zapraszamy do Magia Medical & SPA w Wadowicach.

czwartek, 05 grudzień 2019 07:22
Opublikowany w: POLECAMY

Dowcipy robione kolegom z pracy mogą być źródłem rozluźnienia atmosfery i pogłębienia przyjaznych relacji w pracy. Osoby zdystansowane i z poczuciem humoru z pewnością docenią dobry biurowy żarcik. Są jednak pewne typy kawałów, których lepiej unikać w zakładzie pracy.

Macie ochotę na bal sylwestrowy u podnóża Babiej Góry? Karczma „Dzika Chata" jak co roku zaprasza wszystkich na wyśmienitą zabawę.

środa, 04 grudzień 2019 07:19
Opublikowany w: POLECAMY

Doskonale rozumiesz, że nie można oceniać pracy zanim się jej nie spróbuje, dlatego masz już za sobą kilka mniej lub bardziej udanych zmian miejsca zatrudnienia, lecz to ciągle nie to. Jak znaleźć pracę skrojoną do potrzeb, ambicji i umiejętności?


TOP WIEŚCI //