POLECAMY

poniedziałek, 27 marzec 2023 11:43
Opublikowany w: POLECAMY

Biorąc pod uwagę ostatnie lata, można zauważyć zwiększoną liczbę przedsiębiorców, którzy korzystają z usług agencji celnej, gdyż nawiązują długoterminowe relacje z partnerami zagranicznymi. Handel z krajami trzecimi wiąże się z koniecznością dopełnienia wielu formalności - złożenia odpowiednich dokumentów, deklaracji czy otrzymania pozwoleń. W takich przypadkach nieoceniona jest pomoc agencji celnej.

Alergia i astma to częsty problem Polaków. Objawy astmy i alergii są na tyle odmienne, że diagnoza schorzenia nie jest trudna. Jednak, aby mieć pewność należy udać się na wizytę do lekarza specjalisty.

Miło nam państwa poinformować, do grona naszych specjalistów dołączyła Pani: Lek. Jadwiga Wilczyńska.

sobota, 18 marzec 2023 08:23
Opublikowany w: POLECAMY

Szukasz pracy? Jesteś osobą zaangażowaną, chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i pracować w dynamicznym zespole? W Parku Miniatur ogłaszamy rekrutację na sezon 2023. Poszukujemy osób z doświadczeniem, jak i młodych, chętnych do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji.

piątek, 17 marzec 2023 14:52
Opublikowany w: POLECAMY

Oszczędzanie na emeryturę to dość trudny temat dla wszystkich, którzy wychodzili z założenia, że składki odprowadzane każdego miesiąca z tytułu świadczonej pracy wystarczą na zapewnienie nam godnej starości. Niestety już teraz wiemy, że jest to niemożliwe, a o swoją przyszłość musimy zadbać samodzielnie. Jak to zrobić bez pomocy świadczeń z ZUS? Sprawdźmy dostępne formy oszczędzania na emeryturę.

czwartek, 16 marzec 2023 08:57
Opublikowany w: POLECAMY

Zima powoli dobiega końca, śniegi topnieją, a stan naszych pokryć dachowych prezentuje się teraz w całej okazałości. Jeśli nie były one odpowiednio zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych czy biologicznych, z pewnością ich wygląd pozostawia wiele do życzenia.

Moskitiery pozostają najskuteczniejszą i najbardziej bezpieczną ochroną przed niechcianymi owadami. Dowiedz się, czym wyróżnia się moskitiera ramowa i kiedy warto przemyśleć jej zakup.

środa, 15 marzec 2023 11:24
Opublikowany w: POLECAMY

Nowy specjalista Chirurg Naczyniowy w Allmedica.

poniedziałek, 13 marzec 2023 16:26
Opublikowany w: POLECAMY

Niemal połowa Polaków ma w swoim domu co najmniej jednego psa. Posiadanie zwierzaka jest olbrzymią przyjemnością, obcowanie z pupilem poprawia komfort psychiczny, a dla wielu opiekunów pies jest jak dodatkowy, pełnoprawny członek rodziny.

poniedziałek, 13 marzec 2023 11:50
Opublikowany w: POLECAMY

BELMEB Sp. z o.o. to firma która od 20 lat specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej: płyt i drzwi meblowych, blatów kuchennych oraz akcesoriów meblowych, a także akcesoriów do wyposażenia wnętrz.