POLECAMY

wtorek, 26 wrzesień 2017 07:40
Opublikowany w: POLECAMY

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w wybrane dni, na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawnej Actio z oddziałami w Wadowicach i Oświęcimiu oraz siedzibą główną w Krakowie. Uwaga! Zmiana adresu w Wadowicach!

poniedziałek, 25 wrzesień 2017 16:02
Opublikowany w: POLECAMY

Odbyliśmy wycieczkę życia!... Było wspaniale. Pogoda cudowna. Zobaczyliśmy tyle wspaniałych miejsc, o których mogliśmy tylko pomarzyć! – podkreśla pan Wiesław Żmija ze Stanisławia Górnego, laureat głównej nagrody XI edycji konkursu dla stałych Klientów firmy ADAMEX „Wspólnie świętujemy JUBILEUSZ".

poniedziałek, 25 wrzesień 2017 10:37
Opublikowany w: POLECAMY

Jesień to najlepszy czas na wykonywanie zabiegów. Warto więc poddać się zabiegom regenerującym skórę po lecie. Na skutek działania słońca, wiatru czy słonej wody skóra jest podrażniona, wysuszona i często pojawiają się przebarwienia.

Czy jesteś gotowa zmienić swoją skórę wspólnie z Dotykiem Piękna? NOWOŚĆ zabieg na twarz Bloomea. Na czym polega zabieg nowoczesnego liftingu kosmetycznego Bloomea?

Rozszerzone i popękane naczynka to coraz częstszy problem wielu kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

W dniach 13-16 września odbędzie się wyjątkowy kiermasz obuwia, podczas którego będzie możliwość zakupienia butów marki Badura w atrakcyjnych cenach. Weekend wielkich zniżek rozpocznie się już w środę 13 września o godz. 9:00 i potrwa do soboty, do godz. 18:00. Kiermasz będzie miał miejsce na parkingu przy Biedronce w Wadowicach na ul. Wałowej. Ceny już od 70 złotych!

Już od 15 września 2017 swoje drzwi otwiera Fitdance Wadowice. W tym dniu wejście BEZPŁATNE dla kobiet, dzieci i UWAGA ....Mężczyzn. Tak dobrze czytacie....... od 15 września oferta zajęć grupowych i indywidualnych dla Panów.

poniedziałek, 11 wrzesień 2017 08:20
Opublikowany w: POLECAMY

Lubisz muzykę? Chcesz aby Twoje dziecko miało kontakt z muzyką? Pragniesz by nauka była przyjemnością i sposobem na spędzenie wolnego czasu? Sam chciałbyś muzykować? Przyjdź do nas! Lekcje próbne są bezpłatne!

Elektrokoagulacja to skuteczna metoda w walce z rozszerzonymi naczynkami, brodawkami czy kaszakami. Wykorzystuje prąd elektryczny o wysokiej częstotliwości, który ścina białko tkanek. Czy każdy może się poddać temu zabiegowi?

środa, 06 wrzesień 2017 10:50
Opublikowany w: POLECAMY

Psotny miś Teddy Eddie zaprasza na zajęcia języka angielskiego dzieci w wieku 2 – 7 lat. Połączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą od października w McGregor Language Schools. A już we wrześniu – darmowe, lekcje pokazowe!
TOP WIEŚCI //