POLECAMY

czwartek, 01 grudzień 2022 11:20
Opublikowany w: POLECAMY

Drodzy Pacjenci, Bezpłatnie można wykonać badanie raka jelita grubego i to w pełnym znieczuleniu anestezjologicznym w ramach NFZ.
Dlatego zapraszamy także Ciebie do skorzystania z tej szansy, weryfikacji własnego zdrowia i wzięcia udziału w tych niezwykle ważnych bezpłatnych badaniach!

czwartek, 01 grudzień 2022 11:12
Opublikowany w: POLECAMY

Maty do ćwiczeń są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia treningowego, ale są też jednym z najbardziej pomijanych. Wybór odpowiedniej maty do ćwiczeń może sprawić, że treningi będą przyjemniejsze, ale jeśli nie wiesz, czego szukać, może być trudno znaleźć właściwą. Niezależnie od tego, czy chcesz niedrogą matę do jogi, czy coś bardziej trwałego i wyspecjalizowanego do innych zajęć, takich jak pilates lub tumbling, istnieje wiele opcji. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o wybieraniu maty do ćwiczeń:

Restauracja Bonanza w Western Camp Resort w Zatorze zaprasza na zabawę sylwestrową. W tym dniu przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji, oraz pokaz sztucznych ogni przy kieliszku szampana.

środa, 30 listopad 2022 13:14
Opublikowany w: POLECAMY

Zdecydowałeś, że energia słoneczna jest dla Ciebie? Ale teraz masz mnóstwo nowych terminów i koncepcji, aby dowiedzieć się o różnych rodzajach energii słonecznej, plusy i minusy różnych paneli słonecznych, i jak mogą one wszystkie pracować w domu. Jeśli czujesz się trochę zdezorientowany i przytłoczony tym wszystkim, to zrozumiałe. Zrozumienie technologii słonecznej może być trudne na początku, jeśli nie jesteś zaznajomiony z tym rodzajem energii. Przeprowadzimy Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć o mieszkaniowej energii słonecznej, w tym jak działa system paneli słonecznych KW.

wtorek, 29 listopad 2022 09:29
Opublikowany w: POLECAMY

Zakup mebli to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeżeli masz jasno sprecyzowane oczekiwania. Mimo że nie można narzekać na dostęp do sklepów z wyposażeniem wnętrz, to nie każdy z nich jest wart uwagi. Przygotowaliśmy więc krótki poradnik, który pomoże Ci w znalezieniu salonu oferującego najlepsze meble. Kraków to miasto, w którym funkcjonują partnerskie sklepy z asortymentem renomowanych marek. Zobacz, gdzie warto dokonać zakupu!

poniedziałek, 28 listopad 2022 12:30
Opublikowany w: POLECAMY

Zbadaj swoje kości. Badanie odbędzie się w Wadowicach w ZZOZ przy ulicy Karmelickiej 5. Diagnostykę przeprowadzi personel MD Multi Diagnostica z Krakowa.

poniedziałek, 28 listopad 2022 11:29
Opublikowany w: POLECAMY

Internet mobilny to komfort, tak bardzo potrzebny w obecnych czasach dynamicznego rozwoju technologicznego. Sieć stała się niezbędna, ponieważ za jej pośrednictwem miliony użytkowników mają łatwy dostęp do nieograniczonych zasobów wiedzy i usług. Czy internet na kartę lub w abonamencie ma szansę zastąpić w niedalekiej przyszłości internet stacjonarny? A może już teraz można mówić o przewadze mobilności nad stałym łączem?

poniedziałek, 28 listopad 2022 11:23
Opublikowany w: POLECAMY

Karmienie psa należy zaplanować tak, aby pokarm zaspokajał wszelkie potrzeby żywieniowe pupila. Liczy się nie tylko skład i jakość posiłków, ale również pora ich podawania. Jedną z najważniejszych kwestii, jakie warto ustalić jest to, kiedy karmić psa – przed czy po spacerze?

piątek, 25 listopad 2022 13:30
Opublikowany w: POLECAMY

Dlaczego warto przyjść na zakupy do wadowickiego Auchan? Jak zwykle przygotowano tam wiele atrakcyjnych promocji. Co tym razem?

piątek, 25 listopad 2022 13:18
Opublikowany w: POLECAMY

Stany zapalne jelit, gruczolaki, polipy to tylko niektóre przypadki powodujące obecność krwi utajonej w kale. Warto przeprowadzić odpowiednie badania, aby dowiedzieć się, czy konieczne jest leczenie. Okazuje się, że taki test można wykonać samodzielnie w domu. Czytaj dalej, aby uzyskać najważniejsze informacje na ten temat.