POLECAMY

wtorek, 09 sierpień 2022 11:51
Opublikowany w: POLECAMY

Trening EMS pobudza do pracy mięśnie poprzez ich elektrostymulację. Ten rodzaj treningu wyzwala 150 razy więcej skurczów mięśni niż trening konwencjonalny. Dzięki tej nowoczesnej, bezpiecznej technologii odchudzanie nie musi być okupione hektolitrami potu, a kształtowanie sylwetki jest bezbolesne i szybkie.

W dniach od 8 do 20 sierpnia firma E-ekomax po raz kolejny organizuje wyprzedaż pościeli w salonie stacjonarnym. Imponujący asortyment w konkurencyjnych cenach dostępny od ręki!

piątek, 05 sierpień 2022 13:56
Opublikowany w: POLECAMY

Przegląd ziołowych herbat, które warto mieć pod ręką oraz takich, które dobrze jest pić regularnie.

piątek, 05 sierpień 2022 13:52
Opublikowany w: POLECAMY

Pożyczki online w Pozyczka Plus to oferta skierowana do szerokiego grona odbiorców, w tym również tych pobierających emerytury.Kilka informacji statystycznych.Według danych ZUS w marcu 2022 r. świadczenia emerytalno-rentowe w Polsce pobierało 7.834.100 osób, z czego 76,9% świadczeń to emerytury.

piątek, 05 sierpień 2022 13:48
Opublikowany w: POLECAMY

E-zwolnienie online to odpowiednik elektronicznego zwolnienia lekarskiego, które wystawiane jest pacjentom w czasie zdalnych konsultacji z lekarzem. Otrzymać mogą je osoby, które są niezdolne do pracy z przyczyn zdrowotnych lub konieczności opieki nad członkiem rodziny. Jakie są zalety tego rozwiązania i co koniecznie należy o nim wiedzieć?

piątek, 05 sierpień 2022 13:43
Opublikowany w: POLECAMY

Dłonie są naszą wizytówką. Ich kondycja, wygląd często świadczą o człowieku. To dłoń podajemy na przywitanie, jest najczęściej dotykaną częścią ciała przez inne osoby. Warto postarać się, by były odpowiednio nawilżone, wypielęgnowane i zadbane.

Salon jest bardzo ważnym miejscem w każdym domu. To właśnie tam najczęściej odbywają się ważne spotkania rodzinne czy wieczory filmowe w gronie najbliższych. Salon powinien być przytulnym i wygodnym miejscem do spędzenia wolnego czasu. Istotne jest aby w salonie znalazły się nie tylko odpowiednie dekoracje, ale też przede wszystkim komfortowe meble z funkcją relaks.

Wybierając akwarium, należy wziąć pod uwagę zwierzęta, które będziemy w nim trzymać i zapewnić im optymalne warunki do szczęśliwego życia. Każde zwierzę ma swoje własne potrzeby i wymaga innych warunków hodowli. Dlatego wybierz typ akwarium w zależności od tego, czy zamierzasz hodować ryby, krewetki słodkowodne, czy żółwie wodne.

środa, 03 sierpień 2022 10:55
Opublikowany w: POLECAMY

Dostępne na rynku trampoliny ogrodowe różnią się głównie pod względem rozmiaru, czyli powierzchni do skakania. Rozmiar trampoliny wpływa na komfort i bezpieczeństwo skakania oraz na... wygląd i wygodę korzystania z ogrodu. Jak dużą trampolinę ogrodową wybrać? Podpowiadamy!

środa, 03 sierpień 2022 10:52
Opublikowany w: POLECAMY

Zazwyczaj nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale pożar może zdarzyć się w każdej chwili, czy to w domu, w pracy czy kiedy przebywamy w miejscach publicznych. Dlatego też zdecydowanie warto znać zasady, jakimi powinniśmy się kierować podczas zauważenia ognia oraz wiedzieć, jak należy postępować w celu ratowania życia i mienia.


TOP WIEŚCI //