POLECAMY

wtorek, 21 listopad 2017 17:50
Opublikowany w: POLECAMY

Jedną z najbardziej uwielbianych postaci przez ludzi na całym świecie jest Święty Mikołaj. To od niego co roku grzeczne dzieci dostają upragnione prezenty, a te niegrzeczne - rózgi. Mikołaj przeważnie wchodzi do domu przez komin, zostawia upominki i wymyka się, kiedy nikt nie widzi. Żeby go spotkać, trzeba się bardzo natrudzić. Zamiast próbować przyłapać Mikołaja na dostarczaniu prezentów, przyjedź do Parku Zatorland, gdzie ten wyjątkowy Święty postanowił urządzić sobie siedzibę.

Jeśli szukacie kosmetyków wysokiej jakości, skutecznych, innowacyjnych, a jednocześnie naturalnych i inspirowanych tradycyjnymi recepturami to mamy dla Was miejsce idealne!

Serdecznie zapraszamy pracodawców, osoby kierujące pracownikami, pracowników działu kadr oraz inne osoby prowadzące w zakładzie pracy sprawy pracownicze, bądź też odpowiedzialne za prowadzenie spraw pracowniczych.

poniedziałek, 13 listopad 2017 18:00
Opublikowany w: POLECAMY

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w wybrane dni, na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawnej Actio z oddziałami w Wadowicach i Oświęcimiu oraz siedzibą główną w Krakowie. Uwaga! Zmiana adresu w Wadowicach!

Serwis samochodowy Mrugacz Auto Serwis oferuje kompleksowe usługi w zakresie ogumienia, napraw bieżących i klimatyzacji. Zapraszamy - Wadowice, ul. Brzostowskiej 9.

czwartek, 09 listopad 2017 08:45
Opublikowany w: POLECAMY

Ponownie zapraszamy do korzystania z oferty Ośrodka Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wadowicach, ul. Mickiewicza 15.

środa, 08 listopad 2017 16:00
Opublikowany w: POLECAMY

Okres jesienno - zimowy to czas, w którym pogarszają się warunki atmosferyczne, częściej pada deszcz, szybciej zapada zmrok. Bez wątpienia ma to wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Statystyki są niepokojące.

wtorek, 07 listopad 2017 14:30
Opublikowany w: POLECAMY

Jesień za oknami może wpływać negatywnie na nasz nastrój. Ratujemy się przed tym wszelkimi sposobami. Domowe SPA jest jednym z nich. Pozwala nie tylko wyciszyć zmysły, lecz także poprawić wygląd ciała, twarzy oraz włosów. Zarezerwuj sobie kilkanaście cennych minut tylko dla Ciebie, zadbaj, by nikt Ci nie przeszkadzał i oddaj się rozkoszy płynącej z urodowego rytuału. Niech stanie się Twoim antidotum na zmieniającą się aurę.

poniedziałek, 06 listopad 2017 11:30
Opublikowany w: POLECAMY

Pragniesz być na czasie ze wszystkimi nowościami na rynku kosmetycznym, nieustannie śledzisz pokazy mody (w końcu to one wyznaczają kierunki w branży fashion, fryzjerstwie i makijażu, którymi podążają kobiety na całym świecie), lecz przy tym wszystkim nie zatracasz swojej osobowości. Przekonaj się, jakie tendencje w make-upie będą obowiązywać w okresie jesienno-zimowym w 2017 roku. Zainspiruj się!

Super oferta dla osób szukających swojego miejsca tuż pod miastem, ale w malowniczej okolicy. Sześć działek budowlanych do sprzedania w Choczni. Genialnie skomunikowane z miastem, widok na las i góry.
TOP WIEŚCI //