POLECAMY

Jak co roku (a trwa to już 6 lat!) Stara Mydlarnia oferuje Klientom bogatą ofertę zastawów świątecznych.

środa, 12 grudzień 2018 09:21
Opublikowany w: POLECAMY

Zapewne nie chce Ci się biegać po sklepach w gigantycznym tłumie, albo stać w kilometrowych kolejkach i tracić czas na szukanie prezentów ?! Trudno coś wymyślić innego, bo wszyscy już wszystko mają?Trafić z prezentem to nie lada sztuka w naszych czasach!

wtorek, 11 grudzień 2018 12:00
Opublikowany w: POLECAMY

Zachowek i problematyka związana z tą instytucją to temat rzeka. Niewątpliwie jeden z najczęściej pojawiający się temat w trakcie udzielania porad prawnych.

piątek, 07 grudzień 2018 18:10
Opublikowany w: POLECAMY

Nadchodzi czas Świąt, Sylwestra i Karnawału. Nie jesteś do końca zadowolona ze swojej sylwetki? Chciałabyś jeszcze zmieścić się w sukienkę o rozmiar mniejszą? To możliwe! Sprawdź co zrobić.

Znani pisarze, ciekawe warsztaty, ponad pół tysiąca dzieci, wielkie emocje i wiele fantastycznych wspomnień – tak w skrócie można podsumować biblioteczny projekt „Poznaj pisarza - zostań pisarzem!".

czwartek, 06 grudzień 2018 09:00
Opublikowany w: POLECAMY

Już w czwartek (6.12) Mikołajki a wraz z nimi do Stokrotki zawita prawdziwy Mikołaj. Fanom słodkości polecamy krówki w wyjątkowej cenie.

wtorek, 04 grudzień 2018 10:10
Opublikowany w: POLECAMY

Nie czekaj do stycznia, aż nadejdą tęgie mrozy... Już dziś zakup opał workowany w super promocyjnych cenach w sklepie firmowym ekogroszekplus.pl, należącym do firmy ADAMEX z Podolsza! Zadbaj o świąteczny, pełen ciepła klimat w swoim domu... Sprawdź ile zaoszczędzisz kupując u nas opał w świątecznej promocji!

Już od początku LISTOPADA zapraszamy Państwa do naszego outletu. Stworzyliśmy go szczególnie dla wadowiczan, ale także dla wszystkich, którzy są właśnie na zmianie łazienki. Klienci mogą zakupić towar po bardzo korzystnych cenach, często z rabatem do 70%.

Zapraszamy do Sklepu Wędliniarskiego w Wadowicach na os. Pod Skarpą, pomiędzy blokami 27 i 28, przy parkingu. Polecamy zawsze świeże, tradycyjne wędliny z Porąbki.

W najbliższy piątek (30.11) w Markecie Stokrotka na kupujących znowu czeka wyjątkowa okazja. Tylko w tym dniu bowiem, Margaryna Palma kosztować będzie 0,99 zł!


TOP WIEŚCI //