POLECAMY

czwartek, 14 styczeń 2021 11:04
Opublikowany w: POLECAMY

Sezon zimowy rozpoczął się na dobre. Miejmy nadzieję, że niedługo obostrzenia sanitarne przestaną obowiązywać i będzie można swobodnie wybrać się na stok i pojeździć na nartach. Przed wyjazdem warto jednak zadbać o ubezpieczenie. W tym tekście opowiemy Ci o tym, co powinna zawierać polisa narciarska.

Market Stokrotka jak zwykle przygotował się do nowych atrakcyjnych promocji. Co poleca w tym tygodniu?

środa, 13 styczeń 2021 09:46
Opublikowany w: POLECAMY

Macbook jest jednym z najbardziej popularnych sprzętów komputerowych, które obecnie dostępne są na rynku. Miłośnicy marki Apple zwracają przede wszystkim uwagę na niezawodność, bardzo wysoką funkcjonalność oraz wydajność.

wtorek, 12 styczeń 2021 08:38
Opublikowany w: POLECAMY

Powód żądał orzeczenia rozwodu, podnosząc, że nastąpił zupełny i trwały rozkład pożycia małżeńskiego stron wskutek choroby psychicznej żony. Przez jedenaście lat strony żyły zgodnie. Pozwana zapadła na schizofrenię paranoidalną, na którą cierpi do chwili obecnej, z powodu której przebywa w szpitalu dla psychicznie chorych. Od 7 lat powód żyje w związku faktycznym z inną kobietą. Pozwana nie wyraża zgody na orzeczenie rozwodu. Jak orzekł Sąd w świetle tak ustalonego stanu faktycznego?

poniedziałek, 11 styczeń 2021 09:50
Opublikowany w: POLECAMY

Jakość snu wpływa na ogólne samopoczucie, nastrój oraz produktywność. Niedostateczna regeneracja w nocy sprawi, że dziecko nie będzie posiadać energii i motywacji do działania. Ważne jest to, aby wybrać materac wysokiej jakości, który spełnia aktualnie obowiązujące normy oraz standardy. Wbrew pozorom nie musimy wydawać majątku, jednak to nie cena powinna być czynnikiem determinującym do podjęcia ostatecznej decyzji. W sklepie internetowym Godre.pl znajdziesz szereg interesujących produktów, które posiadają znakomite parametry użytkowe.

Jako jedno z największych miast Polski, Gdańsk przez okrągły rok przyciąga rzesze turystów. Aby go dokładnie zwiedzić, trzeba zadbać o odpowiedni środek transportu. Najwygodniejszą opcją będzie wypożyczenie samochodu. Gdzie szukać wypożyczalni aut w Gdańsku?

czwartek, 07 styczeń 2021 18:00
Opublikowany w: POLECAMY

Już od piątku (8.01) nowa gazetka marketu Stokrotka, a w niej jak zwykle nowe promocje.

wtorek, 05 styczeń 2021 10:36
Opublikowany w: POLECAMY

Funkcjonalność dzisiejszych telefonów komórkowych jest ogromna. Służą nam prywatnie i zawodowo, a szereg coraz to nowszych i lepszych aplikacji sprawia, że telefon jest nie tylko środkiem łączności ze światem, ale również asystentem.

poniedziałek, 04 styczeń 2021 10:12
Opublikowany w: POLECAMY

Sklep sportowo - turystyczny ANDAR w Wadowicach wyprzedaje cały swój asortyment. Wstąp i sprawdź naszą ofertę.

poniedziałek, 04 styczeń 2021 07:08
Opublikowany w: POLECAMY

Dobry rower miejski powinien być dopasowany do potrzeb swojego użytkownika. Producenci zadbali o to, aby każdy mógł wybrać dla siebie coś odpowiedniego na dojazdy do pracy, szkoły lub na zakupy. Co kupić?Razem z serwisem internetowym pieknyrower.pl przygotowaliśmy zestawienie popularnych typów rowerów miejskich. Zobacz, jaki rower na miasto sprawdzi się dla Ciebie!


TOP WIEŚCI //

live2