POLECAMY

Kancelaria „Actio" Radcowie Prawni i Adwokaci, zaprasza zainteresowane osoby  w każdy czwartek na bezpłatne porady prawne.

piątek, 16 luty 2018 10:50
Opublikowany w: POLECAMY

Pewnie wiele osób planujących wakacje za granicą zastanawia się, czy warto kupować oferty w przedsprzedaży, czy w ofercie last minute. Sprzedajemy wakacje od 18 lat i postaramy się Państwu wytłumaczyć, dlaczego warto rezerwować wakacje wcześniej.

„Jak zostać ekspertem od zarządzania ogrzewaniem” to tytuł darmowego kursu mailowego przygotowanego przez firmę TECH Sterowniki. Udział w nim może wziąć każdy, kto chce nauczyć się sprawnego i oszczędnego zarządzania ciepłem w swoim domu.

piątek, 09 luty 2018 10:45
Opublikowany w: POLECAMY

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w kraju sprzedawców polskiego węgla (oferowanego luzem i workowanego), producentem markowych eko-groszków: „STRONG®", "HALNY®", "RETOTER Plus", „ENERGY Plus", a także wzbogaconego eko-miału „RETOTER®". Mowa o firmie ADAMEX, zajmującej się nie tylko handlem węglem, ale i sprzedażą maszyn budowlanych, a do tego często angażującej się w różnego rodzaju działania społeczne – co ostatnio zostało zauważone i... docenione przez zatorski samorząd gminny.

Każdy z nas ma w domowej piwnicy czy garażu ukryte „skarby" z dawnych lat, które po oczyszczeniu lub przy właściwej ekspozycji nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Warto przy tej okazji odwiedzić sklep, który dysponuje szeroką paletą barw, ale i różnymi potrzebnymi produktami do renowacji .

środa, 07 luty 2018 11:00
Opublikowany w: POLECAMY

Święto Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Któż by nie chciał obdarować ukochanej osoby czymś wyjątkowym. Zastanawiasz się co tym razem wymyślić, by ten dzień, był idealny i na długo zapamiętany ? Nie masz pomysłu co zorganizować w ten Dzień?

Kancelaria „Actio" Radcowie Prawni i Adwokaci, zaprasza zainteresowane osoby w każdy czwartek na bezpłatne porady prawne.

poniedziałek, 05 luty 2018 17:00
Opublikowany w: POLECAMY

Już od ponad 10 lat firma taksówkarska TAXI WADOWICE Bogdan Prochownik dostarcza szeroki zakres usług taksówkarskich na terenie miasta Wadowice oraz Zatora, Suchej Beskidzkiej i Kalwarii Zebrzydowskiej.

środa, 31 styczeń 2018 10:34
Opublikowany w: POLECAMY

Każdego roku na małopolskich drogach ma miejsce ponad tysiąc wypadków z udziałem pieszych. Jak pokazują statystyki publikowane przez Komendę Główną Policji głównymi sprawcami wypadków z udziałem pieszych są kierowcy, a dochodzi do nich najczęściej w obszarze zabudowanym. Jednak skutki wypadków, w których to pieszy był sprawcą, a także tych które miały miejsce w obszarze niezabudowanym są tragiczniejsze.

piątek, 26 styczeń 2018 12:33
Opublikowany w: POLECAMY

Auto Serwis Sławomir Mrugacz zaprasza do nowego punktu usług MARGUM w Wadowicach.
TOP WIEŚCI //