POLECAMY

poniedziałek, 21 czerwiec 2021 13:30
Opublikowany w: POLECAMY

Chcesz mieszkać w wyjątkowej okolicy, mieć własny dom na uboczu wśród zieleni, a zarazem blisko miasta?

poniedziałek, 21 czerwiec 2021 11:50
Opublikowany w: POLECAMY

Ostatnie wolne miejsca na półkolonie sportową tenis-pływanie! U nas możecie Państwo zrealizować BON TURYSTYCZNY! Dzięki nam pokochacie aktywne spędzanie wolnego czasu.

poniedziałek, 21 czerwiec 2021 11:31
Opublikowany w: POLECAMY

Od początku czerwca, w Wadowicach przy ulicy Putka 9 rozpoczął swoją działalność największy w regionie i jeden z największych w Małopolsce Salon Partnerski marki Wiśniowski.

Urologia to dziedzina medycyny zajmująca się układem moczowym mężczyzn i kobiet. Wiele osób boi się wizyty u urologa lub nawet rezygnuje z niej ze względu na specyficzny, dla niektórych wstydliwy charakter tej dziedziny. Strach ten jest jednak nieuzasadniony, ponieważ zdrowie układu moczowego jest bardzo ważne dla codziennego komfortu i dobrego zdrowia ogólnego każdego człowieka! Gabinet urologiczny, który znajduje się w klinice ALLMEDICA przy ul. Konstytucji 3 Maja 4 w Wadowicach oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie chorób związanych z układem moczowo-płciowym.

poniedziałek, 21 czerwiec 2021 09:10
Opublikowany w: POLECAMY

Mrugacz Auto Serwis poleca się w dwóch lokalizacjach. Teraz promocja na serwis klimatyzacji. Serwisujemy dwoma różnymi czynnikami chłodniczymi.

Atrakcjewadowice.pl zapraszają na wycieczkę kolejką Śladami Ojca Świętego po Wadowicach upamiętniającą Wielkiego Polaka, jakim był Papież św. Jan Paweł II.

Gadżety piłkarskie to drobiazgi, których nie może zabraknąć w ekwipunku miłośnika futbolu. Odzież w barwach ulubionej drużyny, kubki z nadrukowanym logo czy szaliki wirujące nad trybunami pozwalają wszystkimi zmysłami poczuć przynależność do grupy osób kibicujących konkretnemu klubowi. Dlaczego jest to tak ważne? Bo jak mawiał wybitny reżyser Pier Paolo Pasolini: „Futbol to ostatni święty rytuał naszych czasów". To słowa, których nie trzeba tłumaczyć żadnemu prawdziwemu kibicowi.

Moda Męska to sklep, który oferuje bardzo duży asortyment ubrań, butów i akcesoriów dla mężczyzn. Moda Męska zaprasza na ulicę Mickiewicza 24 A w Wadowicach. Sklep przeniesiony z ulicy Lwowskiej 17.

Ceny produktów idą w górę, a market Stokrotka proponuje kolejne promocje! W najbliższych dniach stawia na mięso, ale nie tylko.

wtorek, 15 czerwiec 2021 17:19
Opublikowany w: POLECAMY

Najlepsza impreza w ten weekend będzie w SCANDI BEACH CLUB w Zatorze!


TOP WIEŚCI //

live2