POLECAMY

czwartek, 29 październik 2020 12:10
Opublikowany w: POLECAMY

Kiedy okazuje się, że musimy zacząć nosić okulary korekcyjne, dużą uwagę poświęcamy podjęciu decyzji, jakie oprawki damskie lub męskie wybrać. Tymczasem równie istotne są powłoki soczewek okularowych — które z nich będą odpowiednie dla Ciebie?

czwartek, 29 październik 2020 07:33
Opublikowany w: POLECAMY

Market Stokrotka w Wadowicach od kilku miesięcy proponuje dodatkową usługę w postaci zakupów przez telefon i z dowozem do domu. Teraz jesienne promocje, skorzystaj! DOWÓZ DLA SENIORÓW GRATIS!

Ćwiczysz regularnie, lecz chcesz poprawić efekty swoich ćwiczeń?Chcesz zrzucić kilka niepotrzebnych kilogramów i zredukować tkankę tłuszczową?A może po prostu jakość Twojej skóry się pogorszyła?

środa, 28 październik 2020 06:42
Opublikowany w: POLECAMY

Gospodarstwo ogrodnicze z wieloletnim doświadczeniem zaprasza na zakupy do Tomic. Obecnie w ofercie wiele rodzajów chryzantem.

Zastanawiasz się nad zakupem maszyny budowlanej dla swojej firmy – kilkuletniej, z niewielkim przebiegiem, w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym – najlepiej od sprawdzonego dostawcy z kraju, mając przy tym zagwarantowaną obsługę serwisową oraz transport pod wskazany adres? A może trudno jest Tobie zdecydować się na konkretny model, bo masz problem z wyborem tej najbardziej odpowiedniej maszyny, więc chciałbyś mieć zarówno gwarancję dużego wyboru, jak i pomoc ze strony fachowców?

Chcesz zadbać o swoją kondycje, zrealizować swoje cele sylwetkowe i poprawić jakość codziennego funkcjonowania? Zrób coś dla siebie!

środa, 21 październik 2020 17:35
Opublikowany w: POLECAMY

Market Stokrotka w Wadowicach zaprasza na bezpieczne i szybkie zakupy. W tym tygodniu polecamy pierś z kurczaka i polędwiczki wieprzowe, ale nie tylko!

wtorek, 20 październik 2020 16:00
Opublikowany w: POLECAMY

W razie zmiany stosunków można żądać zmiany orzeczenia lub umowy dotyczącej obowiązku alimentacyjnego. Ale co należy rozumieć przez zmianę stosunków?

Centrum Medyczne Han-Medica w Wadowicach informuje o nowej ofercie. Do zespołu lekarzy dołączyła mgr Anna Matuszewska-Muranowicz, mgr psychologii o specjalności psychologia kliniczna i osobowości.

poniedziałek, 19 październik 2020 13:00
Opublikowany w: POLECAMY

Sytuacja epidemiczna w kraju utrudnia mieszkańcom korzystanie z wielu usług. Właśnie dlatego Mrugacz Auto Serwis wychodzi naprzeciw potrzebom klienta i oferuje wymianę opon w bardzo prosty sposób. Nie trzeba wychodzić z auta.


TOP WIEŚCI //