POLECAMY

piątek, 29 maj 2020 17:40
Opublikowany w: POLECAMY

„Tęcza" to wspaniałe przedszkole powstałe z marzeń o najwyższej jakości edukacji, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę i specjalistyczną opiekę.

Uwaga! Mamy dla Was dzisiaj specjalną wiadomość. Zobaczcie koniecznie nasz filmik i pamiętajcie, że zwiedzanie u nas jest bezpieczne!

Planujesz zakupy na najbliższe dni? Market Stokrotka zaprasza do siebie. W tym tygodniu dalszy ciąg wielkiej akcji "Ceny Uff".

Skuteczność roszczenia zachowkowego bez wątpienia jest ściśle powiązane z kwestią wydziedziczenia.

wtorek, 26 maj 2020 06:40
Opublikowany w: POLECAMY

Nadszedł ten ważny dla nas wszystkich dzień – ponowne otwarcie. Nie chcemy więcej izolacji, potrzebujemy słońca i muzyki. Dlatego już w piątek 29 maja o godzinie 15:00 ponownie otwieramy dla Was Scandinavia Resort.

poniedziałek, 25 maj 2020 08:00
Opublikowany w: POLECAMY

Ciąg dalszy akcji "Ceny Uff" w markecie Stokrotka. W sklepie w Wadowicach kolejne promocje.

Salon przy ul. Wojska Polskiego 16a ponownie otwarty! Zapraszamy wszystkich na nową odświeżoną ekspozycje! Co u nas słychać?

środa, 20 maj 2020 10:00
Opublikowany w: POLECAMY

Jak to zwykle bywa na wiosnę rusza sezon robót budowlanych. Wystarczy krótka przejażdżka po okolicy i nie sposób przegapić sporą ilość rozpoczętych i niezakończonych budów.

Sprawa o zasiedzenie ma na celu doprowadzenie do uzyskania prawomocnego orzeczenia sadu stwierdzającego, że posiadacz (Wnioskodawca) nabył własność zasiadywanej nieruchomości.

Sprzedam ziemię bardzo dobrej jakości (wierzchniówka typu humus) Z DOWOZEM. Idealna pod wyrównanie działki lub pod trawnik.


TOP WIEŚCI //

live2