POLECAMY

wtorek, 22 październik 2019 08:57
Opublikowany w: POLECAMY

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Cię na OFICJALNE OTWARCIE NOWEGO MIEJSCA i nasze Urodziny. To już 26 października!

poniedziałek, 21 październik 2019 15:03
Opublikowany w: POLECAMY

Wręcz niewiarygodnie zdają się brzmieć najnowsze prognozy pogody... A jednak... Według meteorologów już końcem października b.r. należy spodziewać się gwałtownego załamania pogody, które przyniesie do nas zarówno opady śniegu jak i mróz. Podpowiadamy jak przygotować się odpowiednio na taką zmianę aury.

poniedziałek, 21 październik 2019 10:45
Opublikowany w: POLECAMY

Nasz sklep ułatwi Ci wybór upominków, które sprawią przyjemność i dostarczą bliskim dużo radości. JEDYNY TAKI SKLEP W WADOWICACH! Ile pomysłów... tyle okazji. ZAPRASZAMY- WADOWICE ul. Zatorska 22.

poniedziałek, 21 październik 2019 09:00
Opublikowany w: POLECAMY

Decyzja o remoncie domu czy mieszkania niejednego przyprawia o ból głowy, szczególnie, kiedy trzeba przemyśleć budżet na ten cel. Jeśli nie mamy odłożonych własnych środków na zrealizowanie remontu lub te środki są niewystarczające, możemy skorzystać z oferty kredytowej banku.

Szukasz wymarzonego miejsca do budowy domu dla siebie i swojej rodziny? Proponujemy działkę w Choczni, w okolicy Księżego Lasu z widokiem na wzniesienia Leskowca i Bliżniaki.

czwartek, 17 październik 2019 09:00
Opublikowany w: POLECAMY

KASA STEFCZYKA - Przestań gimnastykować się z ratami. Weź Pożyczkę Fit! Zobacz jej atuty!

Czy pieczywo , które kupujecie traci świeżość już następnego ranka ? Jeżeli tak to znaczy , że kupiliście produkt głęboko mrożony. Tymczasem w Stokrotce wypieki zachowują świeżość dłużej, wiecie dlaczego?

środa, 16 październik 2019 07:50
Opublikowany w: POLECAMY

Prawie każdy dorosły człowiek przynajmniej raz w życiu myśli o własnym mieszkaniu lub domu. Jeżeli już zdecyduje się na zakup wymarzonego mieszkania lub budowę domu często pojawia się problem z brakiem środków na sfinansowanie tego przedsięwzięcia. Ponad 70% polaków przy zakupie lub budowie sięga po kredyt hipoteczny. Jest to zobowiązanie na wiele lat.

Zbliża się ważne wydarzenie, a Ty nie masz pomysłu na jego aranżację? Może wręcz przeciwnie - masz głowę pełną pomysłów i nie wiesz który wybrać, lub potrzebujesz wsparcia w dograniu wszystkich szczegółów, aby całość była spójna? Jeśli tak, to chętnie pomożemy Ci w organizacji tego ważnego dnia.

poniedziałek, 14 październik 2019 16:51
Opublikowany w: POLECAMY

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej składają przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Wadowicach.


TOP WIEŚCI //