POLECAMY

Weekend majowy już na horyzoncie. Jeżeli tylko pogoda dopisze amatorzy grillowania będą mieć prawdziwe święto.

czwartek, 18 kwiecień 2019 19:30
Opublikowany w: POLECAMY

Święta są tym momentem, w którym często z powodu otaczających nas pokus porzucamy dietę odchudzającą i rezygnujemy z zdrowego odchudzania, które rozpoczęliśmy. Co więc zrobić, gdy brakuje nam asertywności i jak przetrwać wspólne biesiadowanie przy świątecznym stole? Okazuje się, że wprowadzenie już kilku drobnych zmian spowoduje, że Święta nie będą łączyły się z poczuciem winy i wzrostem wagi.

Święta, święta, święta. Zakupy już zrobione? Market Stokrotka zaprasza. Mamy specjalną ofertę na produkty do koszyczka wielkanocnego.

W końcu doczekaliśmy się zakończenia prac Ministerstwa Sprawiedliwości nad projektem o zmianie ustawy kodeks rodzinny i opiekuńczy.

Jest takie miejsce, do którego przychodzimy chętnie każdego dnia, gdzie odnajdujemy spokój, gdzie możemy liczyć na wsparcie i gdzie możemy być sobą, bez względu na to jakie mamy ograniczenia i rodzaj niepełnosprawności. Tu przenika się radość ze smutkiem, wytrwałość z porażką i wiara z wątpieniem. Jednak każdego dnia, osoby które tworzą nasz mały, wielki świat szukają sposobów by nieść nam nadzieję, pomoc i promyk zwykłego szczęścia. Tym miejscem jest Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Tarnawie Górnej.

W pierwszy i najdłuższy weekend maja w Wadowicach będzie miało miejsce otwarcie wrotkarni Roller & Dance. Jest ona dedykowana każdemu, bez względu na wiek. Miejsce to jest tworzone z wielką pasją i ma na celu zapewnienie alternatywnej formy aktywności fizycznej, która łączy przyjemne z pożytecznym, dając bardzo dużo frajdy.

piątek, 12 kwiecień 2019 19:00
Opublikowany w: POLECAMY

We Francji i w Niemczech są kochane przez miliony, w Polsce - wciąż jeszcze mało znane i mające opinię warzyw "egzotycznych". Tymczasem zielone szparagi warto włączyć do swojej diety z uwagi na ich niezwykłe właściwości odżywcze i... walory smakowe! Dowiedz się, dlaczego warto jeść je jak najczęściej.

środa, 10 kwiecień 2019 18:10
Opublikowany w: POLECAMY

Planujesz już zakupy na święta wielkanocne? Stokrotka rozpoczyna właśnie świąteczną serię promocji. Co w tym tygodniu przygotowano?

wtorek, 09 kwiecień 2019 10:40
Opublikowany w: POLECAMY

Temat darowizny i prawa dochodzenia z tego tytułu zachowku od osoby obdarowanej budzi wielkie zainteresowanie. W Kancelarii nie ma dnia, aby ktoś w ramach prawnych konsultacji nie przyszedł z tym problemem.

Jakie meble wybrać do naszego domu, mieszkania? Dzisiaj pomagając odpowiedzieć na to pytanie przedstawiamy firmę Edar – producenta mebli z litego drewna do salonu, kuchni, jadalni, gabinetu i wielu innych pomieszczeń. Edar jako Producent mebli oferuje meble spełniające indywidualne potrzeby klienta, dopasowane idealnie do wnętrza i wymagań użytkowników.


TOP WIEŚCI //