POLECAMY

piątek, 15 czerwiec 2018 19:00
Opublikowany w: POLECAMY

Zapraszamy do sklepu Drew Dom przy ul. Lwowskiej 32 w Wadowicach. Tutaj do nabycia wyroby z drewna i metalu. Zapewniamy dowóz do Klienta.

Rodzinna firma z Wadowic od lat kojarzy się z wysokiej jakości produktami armatury. Poznaj historię Madixu i ofertę, którą od niedawna można nabyć przez internet.

Przypominający gabarytami standardowy bankomat Kantor Automatyczny w pełni zastępuje placówkę Kantoru Tradycyjnego, jednocześnie będąc prostszym w użyciu i oferując lepsze kursy. Teraz także w centrum Wadowic.

wtorek, 12 czerwiec 2018 10:37
Opublikowany w: POLECAMY

Kiedyś przeczytałam takie mądre zdanie, które mocno utkwiło mi w głowie. Brzmiało ono tak: „Rozwód stanowi wprawdzie zakończenie bytu małżeństwa, nie oznacza jednak rozwiązania samej rodziny." Autor tego tekstu, skądinąd kontrowersyjny prof. Justyński, dodaje w uzupełnieniu – „spostrzeżenie to jest tyleż oczywiste, co zaskakujące."

piątek, 08 czerwiec 2018 19:37
Opublikowany w: POLECAMY

Istnieje wiele metod odchudzania: modne diety cud, głodówki, środki wspomagające gubienie kilogramów czy koktajle zastępujące pełnowartościowe posiłki. Niestety większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi.

Czasami tak trudno określić od czego zacząć, że po prostu nigdy nie podejmujemy wyzwania lub jego realizację odkładamy na później. W naszym życiu zawsze będą takie momenty, w których nie będziemy w stu procentach trzymać się założonego planu.

Zasiedzenie jest szczególnym rodzajem nabycia nieruchomości. Szczególnym dlatego, że dochodzi do niego poprzez sam fakt posiadania nieruchomości przez wskazany w ustawie okres. Nie wymaga zachowania szczególnie doniosłej formy. Nie wymaga też, tak jak wielu sądzi, płacenia przez okres posiadania podatku od tej nieruchomości. Ba! Nie wymaga nawet wyroku sądowego! Po prostu, upływa termin i... Trzask! Prask! I już! Stało się!

Gdy nadchodzą ciepłe dni i chcielibyśmy odsłonić trochę ciała, wiele z nas zastanawia się pewnie jak schudnąć 5 kg, które zostały nam po zimie? Jak schudnąć 10 kg?

Zapraszamy do sklepu Tutaj Sport przy ul. Kościelnej 6 ( wejście od ul. E.K. Wojtyłów).

wtorek, 29 maj 2018 08:00
Opublikowany w: POLECAMY

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu „U Teresy" mieszczącego się w Choczni przy ulicy: Biała Droga 34.
TOP WIEŚCI //