POLECAMY

poniedziałek, 23 kwiecień 2018 10:40
Opublikowany w: POLECAMY

Firma ADAMEX z Podolsza, działająca już od ponad 25 lat, w pełni zasłużyła na miano sprawdzonego sprzedawcy węgla (luzem i workowanego), producenta markowych eko-groszków: STRONG®, HALNY®, ENERGY PLUS, RETOTER PLUS,  oraz wzbogaconego eko-miału RETOTER®, oferującego opał własnej produkcji również drogą internetową - ekogroszekplus.pl). Od kilku lat jest także dostawcą używanych maszyn budowlanych światowych marek - coraz chętniej wybieranym przez polskich jak i zagranicznych Klientów.

Poczuj moc oczyszczenia i dogłębnego nawilżenia przy użyciu wody nasyconej atomami wodoru H2 Hydro Clean to przełomowe urządzenie wykorzystujące terapię wodorową. Jest zupełnie inny niż tradycyjne peelingi mechaniczne, ponieważ jednocześnie oczyszcza i nawilża skórę, dodatkowo mobilizując ją do odnowy dzięki właściwością wody wodorowej.

Przedsiębiorco, jeśli nie korzystałeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy z terminala – skorzystaj! I to bezpłatnie w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego!

wtorek, 17 kwiecień 2018 10:04
Opublikowany w: POLECAMY

Zasiedzenie jest szczególnym rodzajem nabycia nieruchomości. Szczególnym dlatego, że dochodzi do niego poprzez sam fakt posiadania nieruchomości przez wskazany w ustawie okres. Nie wymaga zachowania szczególnie doniosłej formy. Nie wymaga też, tak jak wielu sądzi, płacenia przez okres posiadania podatku od tej nieruchomości. Ba! Nie wymaga nawet wyroku sądowego! Po prostu, upływa termin i... Trzask! Prask! I już! Stało się!

sobota, 14 kwiecień 2018 07:02
Opublikowany w: POLECAMY

Na wadowickiej mapie kebabów powstał nowy punkt. W centrum miasta, tuż obok piekarni u Zgudy, znajdziemy "Oh My Kebab". Oferta jest szeroka, dania pyszne, a ceny atrakcyjne!

piątek, 13 kwiecień 2018 08:51
Opublikowany w: POLECAMY

Kochani! W tym wyjątkowym dniu, zapraszamy Was gorąco na aktywną sobotę !Świętować będziemy wspólnie 5 urodziny Fitdance! Jest to także Wasze święto, ponieważ jesteście jego wspaniałą częścią.

Karboksyterapia C.D.T. Evolution CARBOMED – jedyna w Wadowicach Karboksyterapia Medyczna! PROMOCJA DO KOŃCA KWIETNIA 2018 -30%

wtorek, 10 kwiecień 2018 11:10
Opublikowany w: POLECAMY

Co to jest obowiązek alimentacyjny, jakie są jego źródła, kolejność i zakres? Wszystkie potrzebne informacje w artykule poniżej.

poniedziałek, 09 kwiecień 2018 11:41
Opublikowany w: POLECAMY

Riwiera Olimpijska położona jest we wschodniej części Macedonii, nad Morzem Egejskim. Region Riwiery Olimpijskiej słynie z przepięknych, piaszczystych plaż, a także ciepłego morza.

czwartek, 05 kwiecień 2018 10:10
Opublikowany w: POLECAMY

Auto Serwis Sławomir Mrugacz zaprasza do nowego punktu usług MARGUM w Wadowicach.
TOP WIEŚCI //