Od godziny 16.00 na scenie przygotowanej przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie miasto rozkręcały zespoły muzyczne. Wszystko w ramach Dni Andrychowa.
Na stadionie Beskidu Andrychów pierwsze dźwięki zaprezentowała grupa Roots Rockets. Później wystąpił Prolataryat, Kobranockaa oraz Jarry OZ. Frekwencja w czasie koncertów rosła w miarę obniżania się temperatury powietrza, by osiągnąć maksimum w trakcie koncertu gwiazdy wieczoru, czyli zespołu Perfect, który wystąpił w Andrychowie w ramach jubileuszowej, świętującej 35-lecie istnienia, trasy koncertowej.
Grzegorz Markowski był w bardzo dobrej formie. Szybko "złapał" kontakt z publicznością, która nie pozwoliła odejść mu ze sceny bez bisu. Na koniec koncertu zabrzmiał nieśmiertelny hit wszechczasów "Niepokonani".
I tylko jeden fakt zakłócił świetną zabawę tłumów nadciągających na koncerty. Ze względów organizacyjnych bowiem, zabroniono wnoszenia na terenie stadionu własnych napojów, i nie chodzi tutaj tylko o alkohol.
Piekielne upały powodowały przecież, że każdy miał przy sobie butelkę wody czy soku. Chętni do posłuchania koncertów na żywo musieli pozbyć się swoich napojów przed bramą wejściową na stadion.
Na dodatkowe udogodnienie mogli liczyć tak zwani goście VIP, dla których wydzielono zadaszoną część widowni.
https://www.wadowice24.pl/nowe/kultura/2283-finalowy-koncert-dni-andrychowa-genialny-ale.html#sigProGalleriab3b48b6514
Fot. Tomasz Mamcarczyk, Andrychowianin.pl
Dyskusja: