Zator

Ten zamek ma piękną historię. Od lat jest w prywatnych rękach, pierwszy właściciel włożył w niego 2 mln zł, o czym mało kto wie. Nowy nabywca to lokalny przedsiębiorca, który dokończy inwestycję. A efekty zewnętrzne można już podziwiać.

Kategoria: MAGAZYN

Niespodziewanie po wypadku rządowej limuzyny w Oświęcimiu i słynnej już zbiórce na pomagam.pl, mamy do przekazania kolejną informację z tego regionu. Także o specjalnej zbiórce.

Kategoria: MAGAZYN

Największy park rozrywki w Polsce cały czas się rozwija i właśnie szuka pracowników. Energylandia z Zatorze proponuje pracę sezonową i na stałe.

Kategoria: PIENIĄDZE

Aż siedem miesięcy trwały poszukiwania młodej mieszkanki Zatora. Policjanci odnaleźli 15-latkę w Wielkopolsce. To była już czwarta jej ucieczka z domu.

Kategoria: WYDARZENIA

Burmistrz Zatora oraz komendant wojewódzki policji w Krakowie, złożyli podpisy pod aktem notarialnym, na mocy którego policja stała się właścicielem nieruchomości, na której powstanie nowa siedziba tutejszego komisariatu policji. Kolejny raz Zator udowadnia swoim sąsiadom, że jak się chce...to można.

Kategoria: POLITYKA

Systematycznie wzrasta zagrożenie cyberprzestępczością, szczególnie jeśli chodzi o przestępczość związaną z pedofilią - stwierdza najnowszy raport MSWiA nt. bezpieczeństwa w 2015 r. Wzrosła także liczba ataków na systemy komputerowe lub sieci teleinformatyczne.

Kategoria: WYDARZENIA

Lubisz kupować taniej? Zastanawiasz się jak zaoszczędzić na zakupie opału? Nie zwlekaj więc i już teraz skorzystaj z niezwykłej oferty promocyjnej, przygotowanej dla Klientów sklepu internetowego: www.ekogroszekplus.pl, prowadzonego przez Firmę ADAMEX z Podolsza - autoryzowanego producenta i sprzedawcę energetycznych eko-groszków.

Kategoria: POLECAMY

Niestety sprawdzają się przewidywania synoptyków dotyczące silnego wiatru nad naszym regionem. Najgorzej było w nocy i nad ranem.

Kategoria: WYDARZENIA

To mogła być jego ostatnia drzemka. Jak informuje policja, 44-letniego, skrajnie wyczerpanego i zziębniętego bezdomnego mężczyznę, uratowali zatorscy funkcjonariusze. Mężczyznę znaleźli pod stertą starych ubrań w opuszczonej chacie.

Kategoria: WYDARZENIA

Służby meteo monitorują sytuację dotyczącą stanu wód w całym kraju. Tak jak przewidywali, także w Skawie i Wieprzówce w ciągu ostatnich dwóch dni lustro wody podniosło się o około 60 cm.

Kategoria: WYDARZENIA

Park rozrywki Energylandia w Zatorze, tak ten , który już teraz jest tym największym w kraju, planuje rozrosnąć się ponad czterokrotnie. Już teraz zapowiada otwarcie kolejnych atrakcji.

Kategoria: MAGAZYN

Gęsta mgła spowiła w piątkowe popołudnie Wadowice. Na drogach zrobiło się niebezpiecznie. Policjanci apelują o ostrożność. Tymczasem w Zatorze doszło do karambolu z udziałem kilku pojazdów. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Kategoria: WYDARZENIA

Dla Klientów i sympatyków firmy ADAMEX z Podolsza – autoryzowanego producenta EKO-GROSZKÓW i sprzedawcy opału oraz dostawcy maszyn budowlanych światowych marek – bieżący rok zapowiada się bardzo ciekawie... A dlaczego?

Kategoria: POLECAMY

To co się działo w poniedziałek w godzinach popołudniowych i wieczornych na drogach w naszym regionie to materiał na serial "polskie drogi".

Kategoria: WYDARZENIA

W parku rozrywki w Zatorze mimo końcówki roku już liczą dni do otwarcia kolejnego sezonu. Znamy już datę. Energylandia rusza ponownie 17 kwietnia. Na razie cicho o koncertach.

Kategoria: MAGAZYN
Page 1 of 13


Czas; 0.51861000061035