WYDARZENIA

WYDARZENIA

65-latek wczoraj wyszedł na grzyby w okolice Przełęczy Kocierskiej. Mężczyzna nie wrócił wieczorem do domu, rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Policjanci, strażacy szukają mieszkańca w okolicach Andrychowa.

Niebezpieczne zderzenie na drodze krajowej w Jaroszowicach. Na łuku drogi zderzyły się samochód ciężarowy wypchany gruzem i osobówka.

Pechowy wypadek w Tomicach. Niespodziewanie na drodze krajowej wjechały na siebie trzy samochody. W zderzeniu ucierpiały dwie osoby. Karambol spowodował zakorkowanie wjazdu do Wadowic od strony Tomic.

Będzie naprawdę gorąco. Synoptycy mówią, że afrykańskie temperatury będą nam towarzyszyć w ciągu najbliższych trzech dni. Weekend ma być chłodniejszy, ale to nie koniec fali gorąca.

W środku pola, w wysokiej trawie, ktoś wypatrzył sadzonki przypominające konopie indyjską. Policja postanowiła sprawdzić to znalezisko.

Znowu niebezpiecznie na drogach. Wypadek goni wypadek. W kilku zdarzeniach drogowych poszkodowane zostały co najmniej trzy osoby. Najgroźniej było w Tłuczani, gdzie samochód potrącił pieszego.

Filmiki umieszczone w popularnym portalu YouTube czasami mogą służyć do swego rodzaju instruktażu dla niepokornych użytkowników dróg. Jest w sieci jeden taki film, w którym popisał się kierowca z powiatu wadowickiego. Ta wpadka mogła go kosztować kilkaset złotych.

To jeden z najstraszniejszych scenariuszy, który można sobie wyobrazić siedząc spokojnie we własnym domu, a jednak zdarzył się w Andrychowie. Mężczyzna włamał się do mieszkania i groził lokatorom.

Tak niebezpiecznie na drogach nie było już dawno. Policja w ciągu trzech dni odnotowała kilkanaście kolizji i wypadków drogowych. Nie obyło się bez pijaków na drogach.

O tych akcjach policja informowała jeszcze przed wakacjami. Funkcjonariusze zajęli się bezpieczeństwem na ścieżkach i szlakach turystycznych. Sprawdzają czy osoby poruszające się na quadach zachowują się bezpiecznie.
TOP WIEŚCI //