POLECAMY

Cały czas nie zdecydowałeś/łaś gdzie pojechać na wakacje? Mamy coś dla Ciebie! Chcesz ubezpieczyć siebie, rodzinę, pracowników? Koniecznie wstąp do nas! Soleil Tour przy ul. Zatorskiej 24 w Wadowicach zaprasza!

Już tylko dwa tygodnie pozostały do zakończenia XI edycji konkursu dla Klientów firmy ADAMEX, zatytułowanego „Wspólnie świętujemy Jubileusz", w którym do wygrania pozostały jeszcze dwie nagrody – w tym ta najcenniejsza, nagroda główna: voucher o wartości 3 000 złotych do zrealizowania w roku bieżącym w jednym z wadowickich biur podróży na wycieczkę zagraniczną dla dwóch osób – w wybrane przez siebie miejsce!

wtorek, 18 lipiec 2017 08:30
Opublikowany w: POLECAMY

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w wybrane dni, na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawnej Actio z oddziałami w Wadowicach i Oświęcimiu oraz siedzibą główną w Krakowie. Uwaga! Zmiana adresu w Wadowicach!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży Centrum Korepetycji i Kursów Ewart​.

środa, 12 lipiec 2017 11:15
Opublikowany w: POLECAMY

Wycieczka autokarowa. Oferta obejmuje przejazd komfortowym autokarem, pobyt w hotelu 3***, wyżywienie: śniadanie+ obiadokolację, ubezpieczenie NNW, KL, opiekę pilota, plażowanie + zwiedzanie*.

Wakacje kojarzą się z podróżowaniem. Czasem są to podróże bliskie, czasem dalekie. Masz ochotę wyruszyć w podróż? Zapraszam Cię do odbycia wakacyjnej podróży w trochę innym wydaniu – podróży do swojego wnętrza, podróży – docierania do kobiecej mocy.

Sprowadziłeś samochód z zagranicy? Kupiłeś samochód sprowadzony z zagranicy? Nie wiesz co dalej zrobić? Załatwimy wszystko za Ciebie!!! Nie trać czasu, Zleć Nam rejestrację swojego samochodu!!!

czwartek, 06 lipiec 2017 12:40
Opublikowany w: POLECAMY

W Wadowicach powstał nowy sklep z dziecięca odzieżą. „Krzyś" oferuje asortyment najwyższej jakości, także na zamówienie, zapewniając przy tym przystępną i rozsądną cenę.

Salon piękności Źródło Urody to nowe miejsce na mapie Wadowic wśród miejsc, w których zadbamy o swój wygląd. O wspaniałe efekty dba Agnieszka Sikora Garlacz, którą wiele Pań mogło już poznać wcześniej. Tym razem zaprasza do swojego salonu.

Super oferta dla osób szukających swojego miejsca tuż pod miastem, ale w malowniczej okolicy. Sześć działek budowlanych do sprzedania w Choczni. Genialnie skomunikowane z miastem, widok na las i góry.
TOP WIEŚCI //