POLECAMY

środa, 24 maj 2017 18:02
Opublikowany w: POLECAMY

Antykwariat przy Pl.Kościuszki 22 w Wadowicach zaprasza posiadaczy używanych podręczników do sprzedaży książek. Proponowane ceny są atrakcyjne, warto wziąć pod uwagę taką możliwość.

Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki z najpopularniejszymi modelami sterowników do zarządzania ogrzewaniem w środku już wkrótce zatrzyma się w Andrychowie.

Mamy nadzieję, że klimat kawiarni, proponującej świeże soki, różnorodne herbaty, pyszną kawę, zdrowe przekąski i lekkie słodkości przyczynią się do powstania miejsca, w którym bycie na diecie nie będzie powodowało że rezygnujemy z przyjemności.

Karboksyterapia C.D.T. Evolution CARBOMED – jedyna w WADOWICACH KARBOKSYTERAPIA MEDYCZNA tylko w PodoEstetik przy ul. Gimnazjalnej 23.

Rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy, akcyza, tłumaczenia, opłaty. W dwóch słowach-wiele pracy! Gdzie się udać, aby załatwić wszystko kompleksowo?

czwartek, 18 maj 2017 11:30
Opublikowany w: POLECAMY

W Wadowicach powstaje sklep z dziecięca odzieżą. „Krzyś" oferuje asortyment najwyższej jakości, także na zamówienie, zapewniając przy tym przystępną i rozsądną cenę.

wtorek, 16 maj 2017 18:00
Opublikowany w: POLECAMY

Jeśli szukają Państwo wykwalifikowanych specjalistów z indywidualnym podejściem do pacjenta- serdecznie zapraszamy do Rehabu!

System stosuje zasadę kriolipolizy, nowatorskiej techniki służącej do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury. LipoCryo wywołuje znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej.

W AutoSpa Pałącarz w Wadowicach można skorzystać z usług zaawansowanej kosmetyki samochodowej świadczonych przez wykwalifikowaną załogę firmy. Nie czekaj, sprawdź nasze możliwości!

W dniach 17 maja – 20 maja odbędzie się wyjątkowy kiermasz obuwia, podczas którego będzie możliwość zakupienia butów marki Badura w atrakcyjnych cenach. Długi weekend wielkich zniżek rozpocznie się już w środę 17 maja o godz. 9:00 i potrwa do soboty, do godz. 17:00. Kiermasz będzie miał miejsce na parkingu firmowym w Wadowicach przy ul. Wałowej 4.
TOP WIEŚCI //

Czas; 0.37103295326233