POLECAMY

środa, 01 marzec 2017 06:29
Opublikowany w: POLECAMY

Materac jest jednym z najważniejszych mebli w naszym domu. Faktem jest, że jeśli dobrze śpimy, mamy więcej siły. Sen to inwestycja w jakość życia. W końcu 1/3 naszego życia spędzamy w łóżku! Od tego jak się wyśpimy zależy to jak będziemy efektywni w pracy, jaki będziemy mieli nastrój oraz jak będziemy się czuli.

wtorek, 28 luty 2017 10:20
Opublikowany w: POLECAMY

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w wybrane dni, na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawnej Actio z oddziałami w Wadowicach i Oświęcimiu oraz siedzibą główną w Krakowie. Uwaga! Zmiana adresu w Wadowicach!

Lubisz kupować taniej? Zastanawiasz się jak zaoszczędzić na zakupie opału? Nie zwlekaj więc i już teraz skorzystaj z niezwykłej oferty promocyjnej, przygotowanej dla Klientów sklepu internetowego: www.ekogroszekplus.pl, prowadzonego przez Firmę ADAMEX z Podolsza - autoryzowanego producenta i sprzedawcę energetycznych eko-groszków.

Zapraszamy na zabiegi do naszego gabinetu Podo-Estetik w Wadowicach

OSID S.C. zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na darmowe porady prawne w ramach inicjatywy mającej na celu rozwijanie edukacji prawnej i kształtowania świadomości prawnej wśród uczestników działania.

wtorek, 21 luty 2017 10:00
Opublikowany w: POLECAMY

Serdecznie zapraszamy wszystkie pary, na kurs tańca do Fitdance!

Po olbrzymim sukcesie krakowskiej edycji czas na Wadowice. Już 18 oraz 19 marca Iza Brańka z Kocie Kadry i Ania Charakteryzatorska rozpoczynają cykl sesji fotograficznych pokazujących piękno kobiet.

sobota, 18 luty 2017 11:00
Opublikowany w: POLECAMY

Jako trener personalny dostaję bardzo wiele zapytań od kobiet na temat treningu. Część z nich pyta jak wygląda taki trening, czy mogą przyjść z dzieckiem albo z koleżanką, która także chciałaby poćwiczyć.

piątek, 17 luty 2017 17:30
Opublikowany w: POLECAMY

W odpowiedzi  na Wasze prośby i zapytania, organizujemy II edycję Kursu Samoobrony (LEVEL I)!!!

To był naprawdę uroczysty wieczór dla wszystkich, którzy brali udział w projekcie. Na kulinarnej mapie Wadowic powstało nowe miejsce, w którym styl łączy się ze smakiem.
TOP WIEŚCI //

Czas; 0.47132015228271