POLECAMY

sobota, 22 kwiecień 2017 10:30
Opublikowany w: POLECAMY

23 kwietnia, w niedzielę, w Hotel & SPA Kocierz odbędzie się kolejna edycja Targów Ślubnych. To znakomite miejsce dla wszystkich zainteresowanych branżą ślubną, zarówno osób zamierzających wstąpić w związek małżeński, jak i firm działających w tej branży.

wtorek, 18 kwiecień 2017 17:30
Opublikowany w: POLECAMY

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w wybrane dni, na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawnej Actio z oddziałami w Wadowicach i Oświęcimiu oraz siedzibą główną w Krakowie. Uwaga! Zmiana adresu w Wadowicach!

11 kwietnia tego roku nastąpiło otwarcie pierwszej, profesjonalnej w Wadowicach FD Akademii, która będzie szkolić przyszłych instruktorów fitness, oraz trenerów personalnych.

Sklep rowerowy w Wadowicach, przy ulicy Lwowskiej 76, RANT ROWER zaprasza na nowy sezon rowerowy. Już w sprzedaży - nowa kolekcja rowerów 2017!

niedziela, 09 kwiecień 2017 11:50
Opublikowany w: POLECAMY

Wiosna za pasem, każdy z Nas chce zadbać o swój ukochany samochód. Wiemy, jak ważny jest dla Naszych Klientów wizerunek samochodu, dlatego jeśli zakupisz u Nas polisę pakietową OC + AC dostaniesz VOUCHER na kompleksowe sprzątanie lub czyszczenie samochodu osobowego w Mobilnej Myjni Parowej!

czwartek, 06 kwiecień 2017 11:35
Opublikowany w: POLECAMY

W niewielkiej sypialni doskonale sprawdzą się łóżka o lekkiej i prostej konstrukcji. Łóżko powinno mieć wąskie boki tak, by zajmowało jak najmniej przestrzeni.

Czy wiesz, że w sobotę 1 kwietnia 2017 roku ruszyła XI już edycja konkursu dla stałych Klientów firmy ADAMEX? Konkurs zatytułowany „Wspólnie świętujemy JUBILEUSZ" adresowany jest do wszystkich pełnoletnich Klientów detalicznych składu opału ADAMEX.

piątek, 31 marzec 2017 18:06
Opublikowany w: POLECAMY

Kwarc-Med to nie jest zwykła wypożyczalnia sprzętu medycznego. Oferuje najwyższej jakości sprzęt, od ręki, z dowozem i profesjonalną kadrą techników. Nie zostawiamy naszych klientów samych sobie!

Serwis samochodowy Mrugacz Auto Serwis oferuje kompleksowe usługi w zakresie ogumienia, napraw bieżących i klimatyzacji. Zapraszamy - Wadowice, ul. Brzostowskiej 9.

poniedziałek, 27 marzec 2017 10:25
Opublikowany w: POLECAMY

Nie mając środków publicznych, funkcjonując głównie przy pomocy wolontariatu, dziękujemy za ofiarność pod każdą postacią, a w szczególności za 1%, dzięki któremu możemy prowadzić Dom Pielęgnacyjny.
TOP WIEŚCI //

Czas; 0.35050582885742