POLECAMY

poniedziałek, 16 styczeń 2017 10:40
Opublikowany w: POLECAMY

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w wybrane dni, na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawnej Actio z oddziałami w Wadowicach i Oświęcimiu oraz siedzibą główną w Krakowie.

piątek, 13 styczeń 2017 15:20
Opublikowany w: POLECAMY

OSID s.c. zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne porady. Porady prawne świadczone będą przez wyspecjalizowanych Radców Prawnych we czwartki w Wadowicach oraz w soboty w Oświęcimiu.

wtorek, 10 styczeń 2017 14:16
Opublikowany w: POLECAMY

Centrum fizjoterapii i terapii wad postawy - miejsce stworzone z myślą o wprowadzeniu nowoczesnej fizjoterapii w regionie.

Serwis samochodowy Mrugacz Auto Serwis oferuje kompleksowe usługi w zakresie ogumienia, napraw bieżących i klimatyzacji. Teraz w dwóch miejscach- Wadowice, ul. Brzostowskiej 9 i ul. Piłsudskiego.

wtorek, 03 styczeń 2017 10:11
Opublikowany w: POLECAMY

Początek nowego roku sprzyja przemyśleniom i noworocznym postanowieniom, które mają sprawić, że nasze życie będzie lepsze. Do najpopularniejszych noworocznych postanowień należą zrzucenie wagi, regularna aktywność fizyczna, nauka języka,  oraz piękna młoda skóra.

ELEKTROEPILACJA to jedyna uznana metoda trwałego usuwania owłosienia, niezależnie od stopnia zabarwienia włosa i fototypu skóry, wykorzystująca impuls elektryczny.

środa, 21 grudzień 2016 12:40
Opublikowany w: POLECAMY

Rozsądne zarządzanie ogrzewaniem podłogowym pozwala na optymalne dopasowanie temperatury do preferencji użytkownika i przeznaczenia pomieszczeń, przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji. Takie korzyści można uzyskać, wykorzystując do zarządzania pracą podłogówki nowoczesne, dedykowane systemy do sterowania ogrzewaniem podłogowym firmy TECH Sterowniki. To rozwiązanie, które jednocześnie gwarantuje wydajność, komfort cieplny oraz oszczędności.

poniedziałek, 19 grudzień 2016 16:23
Opublikowany w: POLECAMY

Dino Restauracja to miejsce, gdzie za rozsądne pieniądze można spróbować smacznych potraw.

sobota, 17 grudzień 2016 12:44
Opublikowany w: POLECAMY

Zapewne nie chce Ci się biegać po sklepach ??, stać w gigantycznych kolejkach i tracić czas na szukanie Prezentów? JEST IDEALNE ROZWIĄZANIE :)

piątek, 16 grudzień 2016 17:29
Opublikowany w: POLECAMY

Materac jest jednym z najważniejszych mebli w naszym domu. Faktem jest, że jeśli dobrze śpimy, mamy więcej siły. Sen to inwestycja w jakość życia. W końcu 1/3 naszego życia spędzamy w łóżku! Od tego jak się wyśpimy zależy to jak będziemy efektywni w pracy, jaki będziemy mieli nastrój oraz jak będziemy się czuli.
TOP WIEŚCI //

Czas; 0.36668109893799