Co dokładnie się stało, wyjaśni dopiero policyjne dochodzenie. Jak donosi lokalny portal Andrychowianin.pl, na prostym odcinku drogi krajowej nr 52, na wyjeździe z miasta w kierunku Bulowic, wjechały na siebie dwa samochody osobowe.
Kierowcy dwóch opli zderzyli się czołowo, doznając przy tym obrażeń ciała. Opel uderzony z impetem zjechał z trasy i wylądował w przydrożnym rowie.
Ratownicy z pogotowia zabrali poszkodowanych do szpitala w Wadowicach. Wstępnie oceniono, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Oba auta są zniszczone i nie nadają się do dalszego użytkowania.
W sobotę (28.02) przez długi czas droga krajowa nr 52 w tym miejscu była zablokowana. Policjanci wspólnie ze strażakami zorganizowali objazdy.
(CIN)
Dyskusja: