GOL JAK PŁACHTA NA BYKA
Pojedynek B-klasowych beniaminków lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy szybko objęli prowadzenie po bramce Tomka Mikołajczyka z rzutu karnego. Bramka Koji podziałała na rywali jak „płachta na byka" i na przerwę to piłkarze z Grodzisko schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.
Kiedy w 60 minucie z murawy za dwie żółte kartki wyleciał Wojciech Galas stało się jasne, że Skawa tego meczu nie wygra.. Goście znakomicie wykorzystali grę w przewadze i strzelili kolejne dwa gole, wygrywając 4:1. Wynik mógł być jeszcze większy, ale w drugiej połowie Gród nie wykorzystał rzutu karnego.
Po świetnym początku sezonu piłkarze Skawy Jaroszowice złapali zadyszkę, przegrywając już drugi mecz z rzędu w stosunku 1:4.
W ZAWADCE NIE MA KOMU GRAĆ
W 10-osobowym składzie pojechała drużyna Łysej Góry na mecz do Frydrychowic. Na domiar złego w drugiej połowie kontuzji nabawił się Merak i Zawadka kończyła spotkanie w „dziewiątkę". W takich okolicznościach młodzi piłkarze z Łysej Góry nie mieli szans na nawiązanie równorzędnej walki z Sokołem Frydrychowice, który po bramkach Nycza (x4), Wany (x3), Sabudy (x2) oraz Rachwała, Ogiegło i Flosa wygrał 12:1. Honorowego gola dla gości strzelił Bartosz Boguń.
PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY – 1-2 PAŹDZIERNIKA:
6 kolejka 4-ligi kobiet:
Piast Skawina 8:0 Queens Witanowice
9 kolejka 4-ligi:
Jutrzenka Giebułtów 3:0 Dalin Myślenice
Hutnik Nowa Huta 1:3 Cracovia II
Wiślanie Jaśkowice 2:0 Unia Oświęcim
Iskra Klecza 3:2 TS Węgrzce
Iskra: Kozieł - Pomietło, Balon, Kapera, Frączek (70'Wycisk), Hobrzyk, Smagło (68'Słupski), Ł.Rupa, D.Rupa (83'Ostrowski), Woźniak (57'Kowalczyk), Zaremba
Nowa Proszowianka 4:2 Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Beskid Andrychów 1:2 Michałowianka
Sosnowianka 2:0 Skawinka Skawina
9 kolejka okręgówki:
KS Chełmek 7:0 Cedron Brody
Nawiślanin Gromiec 1:2 Tempo Białka
Halniak Maków Podhalański 3:3 Brzezina Osiek
Garbarz Zembrzyce 3:2 Zagórzanka Zagórze
Kalwarianka 1:3 LKS Żarki
Orzeł Ryczów 5:2 Victoria Zalas
Niwa Nowa Wieś 1:1 LKS Jawiszowice
Dąb Paszkówka 6:4 Górnik Libiąż
9 kolejka A klasy:
Huragan Inwałd 5:2 Skawa Wadowice
Grom Grzechynia 3:1 Burza Roczyny
Sokół Przytkowice 4:0 Astra Spytkowice
Olimpia Chocznia 1:0 Orzeł Wieprz
Leskowiec Rzyki 1:1 Żuraw Krzeszów
Znicz Sułkowice-Bolęcina 3:1 Relaks Wysoka
Jałowiec Stryszawa 1:0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Halniak Targanice 2:3 Naroże Juszczyn
7 kolejka I grupy B klasy:
Stanisławianka 4:0 Jubilat Izdebnik
LKS Leńcze 3:2 KS Bystra
Błyskawica Marcówka 5:1 Tarnawianka
Huragan Skawica 5:2 Watra Zawoja
Dąb Sidzina 1:1 Strzelec Budzów
LKS Bieńkówka 3:3 Lachy Lachowice
7 kolejka II grupy B klasy:
Dąb Tomice 8:2 Nadwiślanka Brzeźnica
Skawa Jaroszowice 1:3 Gród Grodzisko
Żarek Barwałd 3:2 Borowik Bachowice
Amator Babica 3:1 Victoria Półwieś
Przełęcz Kossowa 1:4 Wikliniarz Woźniki
Płomień Sosnowice 1:4 Wisła Łączany
6 kolejka I grupy C klasy:
Pogoń Bugaj 2:2 Zryw Lanckorona
Chełm Stryszów 7:0 Jastrzębianka
Filkówka Barwałd 2:3 Żarek Stronie
Świt Osielec 0:1 Olimpia Zebrzydowice
Pauzuje: Korona Skawinki
6 kolejka II grupy C klasy:
Sokół Frydrychowice 12:1 Łysa Góra Zawadka
Skawa Witanowice 6:1 Iskra II Klecza
Sokół Chrząstowice 1:1 Orzeł Radocza
Gronie Zagórnik 4:0 Orzeł II Ryczów
Pauzuje: Czarni Koziniec
Dyskusja: