SPORT

SPORT

poniedziałek, 18 styczeń 2021 14:04
Opublikowany w: SPORT

To nie prima aprillis! Nowym szkoleniowcem seniorów Zaskawianki został Andrzej Sermak.

Dzięki temu programowi dzieci z województwa małopolskiego będą mogły legalnie skorzystać ze stoków narciarskich. Chodzi o "Jeżdżę z głową", który i w tym roku będzie realizowany w powiecie wadowickim.

Po dwunastu ekstremalnie trudnych etapach rywalizacji w Arabii Saudyjskiej i 8000 przejechanych kilometrów zawodnicy Energylandia Rally Team z Zatora w komplecie zameldowali się na mecie w Dżuddzie. To koniec 43 Rajdu Dakar 2021.

poniedziałek, 11 styczeń 2021 19:00
Opublikowany w: SPORT

Wadowice rozpoczęły konsultacje w sprawie budowy hali widowiskowo - sportowej. Nowa inwestycja ma być projektowana w tym roku.

W Rajdzie Dakar zespół Energylandia Rally Team ukończył pierwszy etap rajdu, pokonując 622 km i docierając do biwaku w miejscowości Bisha. W poniedziałek rano ekipy ruszyły w kolejną trasę.

Mimo pandemii koronawirusa udało się zorganizować coroczny puchar w pływaniu dzieci na wadowickiej pływalni. Wszystko oczywiście w pełnym reżimie sanitarnym, bez udziału publiczność.

Arena Wadowice to jedna z tych inwestycji, które pojawiły się w obietnicach wyborczych obecnego burmistrza Bartosza Kalińskiego. Tak duże przedsięwzięcie potrzebuje czasu na realizację i jeszcze większych pieniędzy. Póki co jest projekt koncepcyjny i obietnica wykonania projektu.

Ośrodek Czarny Groń w Rzykach szykuje się do sezonu zimowego. Stoki narciarskie mają być otwarte, ale wszystko zależy od tego... kiedy spadnie śnieg. Na razie czynne będzie lodowisko.

Siedemnasty mecz Skawy Wadowice w A Klasie zakończył się wygraną 2:1 z Dębem Paszkówka. Skawa kończy rundę na pozycji lidera z bardzo duża przewagą nad rywalami. Wiosną trzeba tylko utrzymać przewagę i wyczekiwany przez lata awans będzie w zasięgu wadowiczan.

Stare boisko asfaltowe przy Szkole Podstawowej w Jaszczurowej zmieni swój wygląd. Trwają prace nad budową tutaj miejsca do gry w piłkę siatkową i koszykówkę.


TOP WIEŚCI //

live2