POLECAMY

poniedziałek, 30 listopad 2020 07:00
Opublikowany w: POLECAMY

Sytuacja epidemiczna w kraju utrudnia mieszkańcom korzystanie z wielu usług. Właśnie dlatego Mrugacz Auto Serwis wychodzi naprzeciw potrzebom klienta i oferuje wymianę opon w bardzo prosty sposób. Nie trzeba wychodzić z auta.

Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przedstawia harmonogram odczytów liczników na grudzień.

czwartek, 26 listopad 2020 08:08
Opublikowany w: POLECAMY

Market Stokrotka zaprasza na bezpieczne i niedrogie zakupy. Zbliżają się święta, warto zaopatrzyć się już teraz.

środa, 25 listopad 2020 08:00
Opublikowany w: POLECAMY

Wydziedziczenie, czyli pozbawienie prawa do zachowku. W jakich sytuacjach spadkodawca może podjąć taką decyzję?

Czy to już koniec ciepłych dni tej jesieni? Niestety, wygląda na to, że tak... Zgodnie z zapowiedziami synoptyków, już w ten weekend temperatury nocą spadną wyraźnie poniżej 0°C. Według prognoz, nawet w ciągu dnia ma być niewiele cieplej. Pora zatem pogodzić się już z myślą o rozpoczęciu na dobre nowego sezonu zimowego.

21 listopada - Dzień Pracownika Socjalnego. Życzenia dla wszystkich Pracowników jednostek pomocy społecznej z terenu powiatu wadowickiego.

Market Stokrotka w Wadowicach znowu przygotował wiele atrakcyjnych okazji zakupowych. W promocji m.in. łopatka wieprzowa i pierś z kurczaka ze skórką. Warto pamiętać, że Stokrotka oferuje także zakupy z dowozem.

Bieżący rok nie rozpieszczał nikogo. Sytuacja, z którą się aktualnie mierzymy to wyjątkowe wyzwanie dla nas wszystkich. Z tego powodu jesteśmy jeszcze bardziej wdzięczni i dumni, że jesteście z nami! Dziękujemy za lojalność i zaufanie, którym obdarzyliście markę Stara Mydlarnia! Bardzo cieszy nas powiększające się grono stałych Klientów i jest to dla nas motywacja, abyśmy stawali się coraz lepsi.

wtorek, 17 listopad 2020 10:20
Opublikowany w: POLECAMY

Żyjemy w trudnych czasach, ale na brak pracy raczej nie możemy narzekać. Oczywiście zakładając, że sytuacja pandemii Covid-19 będzie jedynie przejściowa.

poniedziałek, 16 listopad 2020 10:30
Opublikowany w: POLECAMY

Kendama to archaiczna japońska zabawka, wyglądem przypominająca drewniany młotek, do którego przymocowana jest za pomocą sznurka drewniana kulka z dziurką w środku. Młoteczek zakończony jest szpikulcem, na który należy nabić przyczepioną do niego gałkę. Gadżet wygląda bardzo niepozornie, jednak jego historia sięga 1777 roku i aktualnie posiada miano sportu w Kraju Kwitnącej Wiśni. Jak rozpocząć swoją przygodę z ekscytującą dyscypliną i wybrać odpowiednią kendamę?


TOP WIEŚCI //

live2