POLECAMY

Wysokość zachowku: Z reguły jest to połowa wartości udziału jaki przypadałby uprawnionemu przy dziedziczeniu ustawowym, prościej – połowa z tego co uprawniony by dostał gdyby nie był pominięty w spadku.

Jak mówi pani Agnieszka - przed nią i jej ekipą jeszcze dużo pracy. Nowo powstała Mrówka w Kalwarii to teraz jej drugi dom, do którego zaprasza wszystkich na zakupy.

piątek, 08 listopad 2019 08:18
Opublikowany w: POLECAMY

Zima zbliża się wielkimi krokami. Na ulicach już robi się niebezpiecznie. Kierowcy powinni już teraz zmienić opony letnie na zimowe. Mrugacz Auto Serwis poleca się w dwóch lokalizacjach.

czwartek, 07 listopad 2019 12:30
Opublikowany w: POLECAMY

Królem przeglądarek internetowych w 2019 roku jest bez wątpienia aplikacja Google Chrome. Przeglądarka ta cieszy się 64 proc. dominacją na rynku, a jednocześnie cały czas zwiększa swoją przewagę względem konkurencji. Jak wygląda aktualny udział w rynku innych przeglądarek?

Reporterzy dziennika Fakt poszli na zakupy do trzech sklepów sieciowych z zamiarem stworzenia tak zwanego "koszyka Faktu". Wnioski okazały się dość zaskakujące.

Nasz sklep ułatwi Ci wybór upominków, które sprawią przyjemność i dostarczą bliskim dużo radości. JEDYNY TAKI SKLEP W WADOWICACH! Ile pomysłów... tyle okazji. ZAPRASZAMY- WADOWICE ul. Zatorska 22.

Wbrew pozorom, pomimo istnienia wielorakich rejestrów gruntów, wykazów, map ewidencyjnych i oczywiście ksiąg wieczystych, sprawy dotyczące własności poszczególnych gruntów w Polsce w cale nie są uregulowane.

Firma ADAMEX z Podolsza – zajmująca się produkcją renomowanego ekogroszku, sprzedażą opału oraz maszyn budowlanych światowych marek – doczekała się kolejnej znaczącej nagrody... Zdobyła I miejsce w tegorocznej edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej".

Elektronika powstała po to, aby ułatwiać nam codzienne życie, dlatego też nieustannie pojawiają się nowe rozwiązania. Dzięki temu mamy poczucie, że świat wokół nas się zmienia, postępuje, ale też odpowiada na coraz większe oczekiwania oraz wymagania społeczeństwa.

Szukasz wymarzonego miejsca do budowy domu dla siebie i swojej rodziny? Proponujemy działkę w Choczni, w okolicy Księżego Lasu z widokiem na wzniesienia Leskowca i Bliżniaki.


TOP WIEŚCI //