Zrobiło się trochę cieplej, więc w głowach wielu z nas już rodzą się pomysły na lato. Choć jeszcze nie ma kalendarzowej wiosny, urzędnicy z Wadowic zajęli się przygotowywaniem imprezy, która właśnie z latem ma wiele wspólnego.
Pod koniec czerwca, na bulwarach nad Skawą pojawią się artyści, wozy z szybkim jedzeniem, a także wiele innych atrakcji, by obchodzić początek lata, czyli wadowickie Wianki.
Jeśli na 100% możemy powiedzieć, że na miejscu imprezy będą animatorzy czy pyszne jedzenie, to jeśli chodzi o główną gwiazdę wieczoru, trudno mieć na razie gwarancje.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że Urząd Miasta w Wadowicach planuje występ artystki Margaret. Koncert znanej z wielu hitów piosenkarki miałby być głównym gwoździem imprezy.
Czekamy na oficjalne informacje.
Dyskusja: