Radni powiatu wadowickiego byli w czwartek świadkami dramatycznego wyznania mężów dwóch kobiet, które pracowały dla starostwa i zostały w pracy zaatakowane nożem. Mimo iż udało się uratować ich życie, to obie panie nie doszły do pełnej sprawności. Niestety, starostwo o nich zapomniało. - Ani mojej żonie, ani koleżance, które były ofiarami, nie udzielono żadnego wsparcia - mówił na sesji maż jednej z poszkodowanych.

Urząd Gminy w Stryszowie poszukuje osoby z wykształceniem wyższym na wolne stanowisko urzędnicze – Samodzielny Referent w Referacie Organizacyjnym.

czwartek, 21 październik 2021 16:00

Ceny benzyny przed kolejną zwyżką, gaz też drożeje

Autor:

O 2 gr więcej w porównaniu do notowania z połowy października kierowcy płacą obecnie za litr benzyny 95-oktanowej, która kosztuje przeciętnie 5,91 zł - podali  analitycy serwisu e-petrol. Wzrosły też średnie ceny oleju napędowego i autogazu, nie zmieniła się natomiast cena Pb98.

To musiała być mocna stłuczka. W Barwałdzie Górnym zderzyły się dwa samochody. Jeden z kierowców zbiegł z miejsca zdarzenia.

Do 15:30 może potrwać awaria w dostarczaniu prądu do wielu miejscowości w rejonie Wadowic. Wichura zrywa przewody elektryczne.

Szokująco wysokie ceny za energię, z której korzystają gminy powiatu wadowickiego. Skarbnicy trzymający gminną kasę łapią się za głowy.

Kolejny raz kierowcy stali w korkach na krajówce, bo doszło do incydentu pod wiaduktem w Kleczy Dolnej.

Ostatni fragment obwodnicy Skawiny został oddany oficjalnie do użytku. Co to ma wspólnego z powiatem wadowickim? W Rzozowie padły ważne deklaracje drogowe.

Małopolskę ma ominąć silny wiatr wywołany niżem nazwanym Hendrikiem. Chociaż niektórzy synoptycy prognozują zwiększoną prędkość Halnego.

W obecnych czasach zagonienia, zawiści, i nierzadko też bezduszności, takie wiadomości, jak ta niedawno dodana na profilu Spotted: Kalwaria Zebrzydowska, przywracają wiarę w człowieka.

Page 1 of 1538

TOP WIEŚCI //

live2